Govind - Nashik
Govind
Descriere
Imagini
Recenzii
Am mers de 3 ori în așteptarea unui gust mai bun, dar a fost cel mai rău. Toate ingredientele se copleșesc reciproc. Fără echilibru. Am încercat toate tipurile de mâncare. Nu voi mai merge niciodată.
Preț rezonabil pentru mâncare decentă. Un loc bun pentru a merge cu colegii sau prietenii. Majoritatea clienților erau profesioniști în sectorul MIDC. Prin urmare, este cel mai potrivit pentru vizitatorii de birou sau oamenii de afaceri care doresc să mănânce rapid sau să ia o masă ieftină.
Am fost la Govind Cafe de două ori în ultimele 15 zile. Veți vedea cupluri în cafenea de cele mai multe ori. Am încercat Cafe Mocha, care a fost ok! Și un sandviș la grătar cu brânză de legume care era delicios! Prezentarea alimentelor și băuturilor pe care le servesc a fost recent îmbunătățită.
Când ne-am întors de la Nashik, acesta a fost singurul loc bun pe care l-am putut găsi pe autostradă. Este un loc frumos pentru a coborî, am comandat thali și paneer tikka pentru o legumă. Thali-ul era delicios, dar geamul era puțin acru. Hotelul are un preț rezonabil, iar personalul este de ajutor. În general, un loc frumos pentru a mânca pe autostrada Nashik.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

