Recenzii - Govind

#18 - Vegetarian - Nashik, Chinezesc, Cafea

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.3 din 5
Bine | 83 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 11.08.2017

2.8 ★ din 19 comentarii
dalia-ghanshyam
11.08.2017

Am mers de 3 ori în așteptarea unui gust mai bun, dar a fost cel mai rău. Toate ingredientele se copleșesc reciproc. Fără echilibru. Am încercat toate tipurile de mâncare. Nu voi mai merge niciodată.

madan-mridula
11.08.2017

Preț rezonabil pentru mâncare decentă. Un loc bun pentru a merge cu colegii sau prietenii. Majoritatea clienților erau profesioniști în sectorul MIDC. Prin urmare, este cel mai potrivit pentru vizitatorii de birou sau oamenii de afaceri care doresc să mănânce rapid sau să ia o masă ieftină.

Zomato
3.5 ★ din 64 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Nashik