Recenzii - Marhaba
Rezumatul recenziilor
Revista noastră online a fost la Marhaba Restaurant și a întâmpinat o experiență culinară minunată. Atmosfera era frumoasă, cu opțiunea de a savura mâncarea în exterior. Mâncarea libaneză a fost delicioasă și au existat multe opțiuni vegane. Moli a fost un chelner excelent, iar serviciul a fost impecabil. Prețurile au fost surprinzător de accesibile. Cu muzică orientală plăcută, fast service și preparate delicioase, Marhaba Restaurant merită cu siguranță o vizită.
A fost Olivia W la Marhaba în:
Atmosferă frumoasă! Cu siguranță recomand să stați în zona exterioară acoperită. Mâncarea a fost absolut delicioasă, iar mocktail-urile foarte revigorante. Există multe opțiuni vegane disponibile. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Marhaba:
Am comandat frigărui însă am primit ceva ce nu semăna deloc a ce am comandat.Pe lângă asta, garnitura conținea 13 cartofi prăjiți.Pretul nu coincide nicidecum cu calitatea și gramajul mâncării Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.02.2019
Am comandat frigărui însă am primit ceva ce nu semăna deloc a ce am comandat.Pe lângă asta, garnitura conținea 13 cartofi prăjiți.Pretul nu coincide nicidecum cu calitatea și gramajul mâncării
Waaaaay prea scump pentru ceea ce este! Foarte dezamagit! I 40 lei shawarma ar trebui sa fie bine servita! Altfel putem cumpăra o shawarma mai bună în orice alt loc!
Ultimul update : 31.10.2023
Atmosferă frumoasă! Cu siguranță recomand să stați în zona exterioară acoperită. Mâncarea a fost absolut delicioasă, iar mocktail-urile foarte revigorante. Există multe opțiuni vegane disponibile.
Muzica foarte plăcută, perfectă pentru recrearea unei atmosfere orientale. Totul arată foarte elegant, mâncarea a fost gata destul de repede, iar servirea a fost profesionistă. Cu siguranță ne vom întoarce în curând. A fost o experiență grozavă.



