Recenzii - Fabrica de Bere Ursus
Rezumatul recenziilor
Localizat aproape de Parcul Central, acest restaurant se remarcă prin atmosfera sa vibrantă, încărcată de memorabilia motocicletelor și muzică plăcută. Deși decorul și vibrația sunt apreciate, recenziile subliniază unele probleme cu serviciul, incluzând timpi de așteptare lungi pentru mâncare și dificultăți în rezervări. Mâncarea, deși decentă, nu a impresionat în mod deosebit, cu unele feluri fiind considerate uscate. Pe de altă parte, selecția de beri a fost lăudată. În concluzie, este un loc ideal pentru băuturi, dar se recomandă un management mai atent al bucătăriei pentru a îmbunătăți experiența culinară.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 02.02.2019
Am asteptat aseara 3 ore sa imi ajunga mancarea,si cand in sfarsit a ajuns va dati seama ca era rece!categoric nu recomand
În primul rând mi se pare normal sa fi contactat pt confirmarea comenzii indiferent de pe ce platforma se comandă,apoi calitatea preparatelor a lăsat de dorit. Am sa rămân fidelă concurentei de la care am comandat pana acum și am fost mulțumită.
Am primit comanda sub timpul estimat. Spre surpriderea mea, fata de alti curieri care suna ca a ajuns in fata blocului sau ca nu gaseste adresa, acesta a venit pana la usa apartamentului. Mancarea a fost ok.
Am primit telefon pentru o comanda de 95 de lei in oras si mi s-a spus ca e minim 100 Ron pt ca e la marginea orasului
Ultimul update : 22.02.2024



