Recenzii - Pizza Pratta
Rezumatul recenziilor
Restaurantul este cunoscut pentru pizza de calitate, cu ingrediente proaspete si un aluat subțire. Serviciul este criticat pentru fi lent, cu chelneri care uită comenzi sau nu sunt interesați de clienți. O parte apreciază atmosfera plăcută din grădină, calitatea mâncării și prețurile accesibile. Cu toate acestea, alții consideră serviciul impropriu, cu servitori dispuși să lase clienții să se descurce singuri. Recomandat pentru iubitorii de pizza, cu unele sortimente inovatoare. Se pare că bucătarii excelează în unele sortimente, cum ar fi pizza Tartufata. În general, pizza este considerată una dintre cele mai bune din Cluj.
A fost Anonym la Pizza Pratta în:
Am ales acest restaurant pentru că era aproape de hotel și s-a dovedit a fi surprinzător de bun. Pizzile sunt cu adevărat delicioase și, după cum se poate vedea în poză, sunt coapte într-un cuptor cu piatră. Varietatea este abundentă, iar atmosfera este prietenoasă. Ne-a plăcut acest loc, care s-a dovedit a fi preferat într-o zi ploioasă. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Pizza Pratta:
Pizza a ajuns rece. Daca vafa ajunge rece, nu vreau sa ma gandesc ce turturi are pe ea iarna. Pentru preturile pe care le practica, ofera o calitate foarte slaba. Dau doua stele pt ca a ajuns la timp (1h25m).Ketchup-ul nu l-am mai primit. Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 02.02.2019
Bruschete fara gust si arse!Cartofi nefierti!Si pe langa asta exagerat de scumpa.Nu recomand.
Pizza a ajuns rece. Daca vafa ajunge rece, nu vreau sa ma gandesc ce turturi are pe ea iarna. Pentru preturile pe care le practica, ofera o calitate foarte slaba. Dau doua stele pt ca a ajuns la timp (1h25m).Ketchup-ul nu l-am mai primit.
Pizza a sosit rece, o parte din continut era lipit de cutie, aluatul era tare si uscat. O cina dezamagitoare.
Pizza a sosit rece, o parte din continut era lipit de cutie, aluatul era tare si uscat. O cina dezamagitoare.
Ultimul update : 06.06.2023
Am ales acest restaurant pentru că era aproape de hotel și s-a dovedit a fi surprinzător de bun. Pizzile sunt cu adevărat delicioase și, după cum se poate vedea în poză, sunt coapte într-un cuptor cu piatră. Varietatea este abundentă, iar atmosfera este prietenoasă. Ne-a plăcut acest loc, care s-a dovedit a fi preferat într-o zi ploioasă.
Ultimul update : 31.10.2023
Am așteptat 15 minute, dar chelnerul nici măcar nu a venit să ne ia comanda, așa că am decis să plecăm.
Chelnerul părea să fie sătul și nu a fost foarte răbdător când a luat comanda noastră, răspunzând într-un mod oarecum arogant și nepoliticos. În rest, mâncarea a fost delicioasă.
Ultimul update : 15.08.2025


