Recenzii - Corso Caffe
Rezumatul recenziilor
A fost Lili Roman la Corso Caffe în:
Ne-am oprit doar pentru cafea, dar ne-am dat seama că oferă și mâncare și alte băuturi. Nu am fost destul de rapid să împiedic barista să facă un design dulce cu ciocolată în cappuccino-ul meu, dar cafeaua a fost bună. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Demetra Pana la Corso Caffe:
Locul era plin și mâncarea scumpă, a fost proastă și rece, a trebuit să așteptăm aripi de pui mai mult de 45 de minute și le-am întrebat ca la KFC, dar mai scump. Niciodată! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 22.01.2023
Locul era plin și mâncarea scumpă, a fost proastă și rece, a trebuit să așteptăm aripi de pui mai mult de 45 de minute și le-am întrebat ca la KFC, dar mai scump. Niciodată!
Este un loc elegant, dar cu mult fum. Prețurile sunt ok. Nu au mâncare, așa că este doar pentru a bea cafea sau un pahar de vin.