Recenzii - Hunter Castle
Rezumatul recenziilor
A fost Alexandra Bratu la Hunter Castle în:
Am stat acolo peste noapte și ne-am bucurat de o seară frumoasă în grădina lor superbă. Cu vinul nostru, am încercat platoul vânătorului și platoul de brânzeturi, precum și papanasi. Ne-a plăcut foarte mult mâncarea, a fost delicioasă, serviciul a fost rapid. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Hunter Castle:
Există două opțiuni listate ca fiind vegetariene. Una este vegană sigură, iar „ruloul cu legume” este foarte delicios. Ruloul este făcut din aluat prăjit, iar legumele din interior conțin broccoli și cartofi, având un gust usturoiat! Risotto a fost a doua opțiune, dar chelnerița a spus că include lapte. Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 22.01.2023
Am stat acolo peste noapte și ne-am bucurat de o seară frumoasă în grădina lor superbă. Cu vinul nostru, am încercat platoul vânătorului și platoul de brânzeturi, precum și papanasi. Ne-a plăcut foarte mult mâncarea, a fost delicioasă, serviciul a fost rapid.
Nu prea „concepție” pentru copii, dar mâncatul a fost bun. partea bună este că restaurantul este în centrul orașului. in meniu vei gasi friptura de urs, nu prea multe variante vegetariene
Am vizitat vineri seara cu o petrecere de 6 persoane pentru cină și a fost o experiență foarte plăcută. Am stat atât în interior, cât și în exterior, iar comenzile de băuturi au fost rapid preluate. Am început cu 2 platouri de aperitive de vânător. Au fost excelente,... multă carne, chiftele, legume, brânză și mousse. Apoi am ales câteva feluri de mâncare diferite; mistreț, urs, paste și preparate cu rață. Toate au fost bine pregătite și delicioase. Serviciul a fost bun, dar destul de lent. Sunt sigur că dorea să ne bucurăm de o masă relaxantă, dar au fost întârzieri mari între feluri și vizite. Total: un loc foarte plăcut de vizitat pentru a mânca departe de agitație.
Totul rău, serviciu, atitudine, nepoliticos și management prost,,,fii sigur că vei avea parte de asta când vei încerca să mănânci data viitoare acolo! Niciodată mai mult! Ocoliti acest loc!
Există două opțiuni listate ca fiind vegetariene. Una este vegană sigură, iar „ruloul cu legume” este foarte delicios. Ruloul este făcut din aluat prăjit, iar legumele din interior conțin broccoli și cartofi, având un gust usturoiat! Risotto a fost a doua opțiune, dar chelnerița a spus că include lapte.
Ultimul update : 04.09.2023
Porțiile sunt bune și generoase. Servirea este promptă, iar prețurile sunt de bun simț.
O atmosferă caldă ce te lasă să visezi la prințese și prinți! Porții generoase și delicioase, personal amabil și zâmbitor.

