Recenzii - Trio

Paste, Franceză, Terasă

Rezumatul recenziilor

Situat în Timișoara, hotelul impresionează prin restaurantul excelent, camere spațioase și parcare generoasă, dar oferta e umbrită de probleme serioase: curățenie precară, miros de țigară în camere, recepție nepoliticoasă, Wi‑Fi instabil și lipsa unor facilități constante (telecomandă AC, terasă deschisă). Sălile de conferințe transformate în spații pentru nunți pot genera zgomot puternic până în zori. Pentru cine caută mâncare foarte bună și prețuri rezonabile poate fi o alegere; pentru odihnă liniștită, există opțiuni mai bune în oraș.

Scor Total
4 din 5
Impresionant | 1006 comentarii

A fost Lore Ruiz la Trio în:

Nu vreau sa fiu rea, mancare e ok, insa va rog mult sa faceti ceva cu pastele carbonara. Efectiv nu sunt mancabile. Nu mai puneti praf de usturoi cu kg, sunt amare. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Daniel Draghici la Trio:

Am fost de multe ori la Hotel Trio dar de data asta a fost fara apa suficient de calda, servirea la restaurant slabuta, se pare ca administratorul hotelului nu mai vrea sa aibe clienti. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google

Ultimul update : 20.01.2025

2.8 ★ din 50 comentarii
sorina-zagra
20.01.2025

Printre cele mai dezgustătoare locuri de unde se poate comanda mâncare... dezamăgitor... evitați pentru binele și sănătatea voastră... ciorbele sunt foarte grețoase, se vede că bucătarul nu are nicio legătură cu mâncarea... tipic localurilor de proastă calitate cu servire economică... salatele sunt făcute din resturi, carne veche, iar din mirosul mâncării îmi dau seama și de curățenia din bucătărie, precum și de cât de curate erau ustensilele folosite la gătit. Uleiul era atât de rânced și vechi, cine știe de câte luni nu a fost schimbat, că se simțea gustul de ulei vechi în mâncare... nu-și are rostul... aluatul de la papanasi era crocant pe exterior, dar rânced din cauza uleiului și crud în interior... în viața mea nu voi mai mânca de la ei... orașul este plin de oportunități cu o calitate mult mai bună și prețuri considerabil mai acceptabile.

bogdan-mihaila-1
20.01.2025

Mâncare foarte bună, personalul extrem de amabil! Curățenia din cameră lasă de dorit! Camere: 4 Servicii: 5 Locație: 5 Puncte forte ale hotelului: Liniște

daniel-draghici
20.01.2025

Am fost de multe ori la Hotel Trio dar de data asta a fost fara apa suficient de calda, servirea la restaurant slabuta, se pare ca administratorul hotelului nu mai vrea sa aibe clienti.

maria-amy
20.01.2025

Mancarea este exceptionala! Portiile de mancare sunt foarte mari si delicioase. De cele mai multe ori aleg sa nu mananc in alte locatii si imi aman masa pana la ajungerea la Trio. Recomand totul de la ciorbe la deserturi. Preturile sunt cele mai bune de pe piata, iar de preturile de la meniul zilei sa nu mai zic! Evenimentele sunt de poveste si mancarea pusa la dispozitie este pe masura. Recomand oricui sa viziteze Trio!

aida-borisov-eker
20.01.2025

Lenjeriile murdare, baie nespalata și plina de parul lăsat de la alți clienți, husele de la scaunele din restaurant nu au mai vazut apa demult, usa aveai noroc dacă se deschidea . Micul dejun foarte slăbuț. Am servit doar cafeaua, de restul am preferat sa nu ma apropii . Evitați!

Top-rated

Ultimul update : 02.11.2023

4.3 ★ din 10 comentarii
nicolae-v-1
02.11.2023

Mâncare gustoasă, mai degrabă ca acasă decât la un restaurant franțuzesc fancy. Prețurile sunt rezonabile. Timpul de așteptare nu este semnificativ (în 30 de minute poți servii 3 feluri de mâncare).

radu-c-2
02.11.2023

Camera a fost mare și curată, însă podeaua dușului avea nevoie de îmbunătățiri. Ceea ce nu mi-a plăcut a fost faptul că nu am primit telecomanda pentru aerul conditionat și a fost un pic cald în cameră.

teodora-p-1
02.11.2023

Mâncarea a fost delicioasă, dar a trebuit să așteptăm mult pentru ea (aproximativ o oră). Ar fi fost în regulă dacă chelnerul ne-ar fi avertizat despre asta, dar nu a fost cazul. De asemenea, nu mi-au plăcut împrejurimile. Dar mâncarea merita 5 stele, așa că am decis să o evaluez cu 4 stele în total.

Restaurantguru
4.2 ★ din 946 comentarii

FAQ

O altă opțiune de parcare oferă Trio, Parcare, la doar 718 m de restaurant.

Remarcabilele Fotografii de la Trio din Timişoara au fost postate de membrii comunității de pe Meniu. Acestea ilustrează sala în care se servește mâncarea la Trio, designul interior, locația și, fără îndoială, extraordinare Fotografii cu delicios meniuri de la Trio.

Restaurante bine cotate în apropiere de Timişoara