Trio - Timişoara

Paste, Franceză, Terasă

Trio

Trio
4.0 / 5 (1006 reviews)

Descriere

Situat în Timișoara, hotelul impresionează prin restaurantul excelent, camere spațioase și parcare generoasă, dar oferta e umbrită de probleme serioase: curățenie precară, miros de țigară în camere, recepție nepoliticoasă, Wi‑Fi instabil și lipsa unor facilități constante (telecomandă AC, terasă deschisă). Sălile de conferințe transformate în spații pentru nunți pot genera zgomot puternic până în zori. Pentru cine caută mâncare foarte bună și prețuri rezonabile poate fi o alegere; pentru odihnă liniștită, există opțiuni mai bune în oraș.

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Sorina

Recenzii

★ 4 / 5 from 1006 reviews
nicolae-v-1
02.11.2023

Mâncare gustoasă, mai degrabă ca acasă decât la un restaurant franțuzesc fancy. Prețurile sunt rezonabile. Timpul de așteptare nu este semnificativ (în 30 de minute poți servii 3 feluri de mâncare).

radu-c-2
02.11.2023

Camera a fost mare și curată, însă podeaua dușului avea nevoie de îmbunătățiri. Ceea ce nu mi-a plăcut a fost faptul că nu am primit telecomanda pentru aerul conditionat și a fost un pic cald în cameră.

teodora-p-1
02.11.2023

Mâncarea a fost delicioasă, dar a trebuit să așteptăm mult pentru ea (aproximativ o oră). Ar fi fost în regulă dacă chelnerul ne-ar fi avertizat despre asta, dar nu a fost cazul. De asemenea, nu mi-au plăcut împrejurimile. Dar mâncarea merita 5 stele, așa că am decis să o evaluez cu 4 stele în total.

sorina-zagra
20.01.2025

Printre cele mai dezgustătoare locuri de unde se poate comanda mâncare... dezamăgitor... evitați pentru binele și sănătatea voastră... ciorbele sunt foarte grețoase, se vede că bucătarul nu are nicio legătură cu mâncarea... tipic localurilor de proastă calitate cu servire economică... salatele sunt făcute din resturi, carne veche, iar din mirosul mâncării îmi dau seama și de curățenia din bucătărie, precum și de cât de curate erau ustensilele folosite la gătit. Uleiul era atât de rânced și vechi, cine știe de câte luni nu a fost schimbat, că se simțea gustul de ulei vechi în mâncare... nu-și are rostul... aluatul de la papanasi era crocant pe exterior, dar rânced din cauza uleiului și crud în interior... în viața mea nu voi mai mânca de la ei... orașul este plin de oportunități cu o calitate mult mai bună și prețuri considerabil mai acceptabile.

bogdan-mihaila-1
20.01.2025

Mâncare foarte bună, personalul extrem de amabil! Curățenia din cameră lasă de dorit! Camere: 4 Servicii: 5 Locație: 5 Puncte forte ale hotelului: Liniște

FAQ

Folosești WiFi al localului fără costuri suplimentare.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: