Cross Eatery - Sydney

Cafenele, Mediterranean, Salată

Cross Eatery

Cross Eatery
4.2 / 5 (1453 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Stephanie

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 1453 reviews
diep-luong
14.08.2017

Salate pentru generația Instagram. Acest loc a venit recomandat, așa că doare să spun asta, dar trebuie să fiu sincer - valoarea este pur și simplu nu există. Nu are nici un altfel când am ajuns când am ajuns că erau din salata de sparanghel, Mielul prăjit și șuncă. Acest lucru nu poate suna prea mult, dar dacă deciziile dvs. sunt limitate la patru salate, patru proteine ​​și aproximativ șase pagini, ați pierdut 20% din meniu. Am avut gravlax somon cu orez sălbatic și o salată de fasole verde (22), salata de ciuperci (8), cu o parte din dovleac (7) și o toastie vită rară (15,50). Salata de orez sălbatic într-adevăr nu au un gust mult să fiu sincer, iar Prete-prete-prete-Hock-somon Gravlax Wow nu m-au cu gust. Fratele meu a găsit toastie de carne de vită rară un pic prea tare pe oțet. Încep să gândesc că , dacă doriți un prânz bun în CBD, evita camere frumoase uriașe în cazul în care chiria și cerul tavan sunt ridicate, și stick la găuri mici pe perete, mâncarea bună , la o valoare bună poate pompa afară. Salatele sunt decente aici, dar doar prăjiți o legumă și prăjire pe o ham de ceramică scumpă, nu ar trebui să însemne că pot calcula prețurile care își lasă cărțile de respirație OPA și le pot ajunge la aspirină. Și gramul nu are, de asemenea, nici o Instagram.

harris-jovany
14.08.2017

Salate pentru generația Instagram. Acest loc a fost recomandat, așa că doare să spun acest lucru, dar trebuie să fiu cinstit - valoarea nu este acolo. Nu are nici un altfel când am ajuns când am ajuns că erau din salata de sparanghel, Mielul prăjit și șuncă. Acest lucru nu poate suna ca de mult, dar în cazul în care deciziile sunt limitate la patru salate, patru proteine ​​și aproximativ șase pagini, au pierdut 20% din meniul tau. Am avut gravlax somon cu orez sălbatic și o salată de fasole verde (22), salata de ciuperci (8), cu o parte din dovleac (7) și o toastie vită rară (15,50). Salata de orez sălbatic într-adevăr nu au un gust mult să fiu sincer, iar Prete-prete-prete-Hock-somon Gravlax Wow nu m-au cu gust. Fratele meu a găsit toastie de carne de vită rară un pic prea tare pe oțet. Încep să gândesc că, dacă doriți un prânz bun în CBD, evita spații uriașe frumoase în cazul în care chiria și cerul tavan sunt ridicate și de ședere pe mici găuri în perete, care poate pompa mâncare bună ... Citiți mai mult

corrine40
14.08.2017

Îmi iau cafeaua tot timpul cresterii cresterii. A încercat micul dejun pentru prima dată și a fost suflat departe. Am avut rolul încrucișat. Aș recomanda nimănui să o facă o încercare.

buckridge-stephanie
14.08.2017

Am mers la micul dejun pentru micul dejun și a fost delicios. Am câștigat câteva cârnați crocante cu unt de unt și unt de piuliță și am comandat un ou extra-tricotaj și o jumătate de avocado. Chili, uleiul și murar proaspăt i-au dat un gust deosebit. Personalul era foarte prietenos, cu excepția unei fete. Acesta este singurul motiv pentru care nu îl atacă, 5.

josiane97
14.08.2017

Locul frumos, plan foarte deschis, serviciu prietenos și atent. Alimente, care sunt livrate la masa mea în 5 minute. Avea mielul fiert lent cu 2 salate - Broccoli / Bruxelles și Rugăciune roșie. Mielul a fost foarte frumos, delicat și Flavesome. Salatele, deși suntem în regulă, dar s-au înecat cu dressingul, prea mult pentru gustul meu - au copleșit gustul legumelor care nu erau distincte. Acest lucru mi-a redus bucuria de întreaga masă.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: