Cross Eatery - Sydney
Cross Eatery
Descriere
Imagini
Recenzii
Salate pentru generația Instagram. Acest loc a venit recomandat, așa că doare să spun asta, dar trebuie să fiu sincer - valoarea este pur și simplu nu există. Nu are nici un altfel când am ajuns când am ajuns că erau din salata de sparanghel, Mielul prăjit și șuncă. Acest lucru nu poate suna prea mult, dar dacă deciziile dvs. sunt limitate la patru salate, patru proteine și aproximativ șase pagini, ați pierdut 20% din meniu. Am avut gravlax somon cu orez sălbatic și o salată de fasole verde (22), salata de ciuperci (8), cu o parte din dovleac (7) și o toastie vită rară (15,50). Salata de orez sălbatic într-adevăr nu au un gust mult să fiu sincer, iar Prete-prete-prete-Hock-somon Gravlax Wow nu m-au cu gust. Fratele meu a găsit toastie de carne de vită rară un pic prea tare pe oțet. Încep să gândesc că , dacă doriți un prânz bun în CBD, evita camere frumoase uriașe în cazul în care chiria și cerul tavan sunt ridicate, și stick la găuri mici pe perete, mâncarea bună , la o valoare bună poate pompa afară. Salatele sunt decente aici, dar doar prăjiți o legumă și prăjire pe o ham de ceramică scumpă, nu ar trebui să însemne că pot calcula prețurile care își lasă cărțile de respirație OPA și le pot ajunge la aspirină. Și gramul nu are, de asemenea, nici o Instagram.
Salate pentru generația Instagram. Acest loc a fost recomandat, așa că doare să spun acest lucru, dar trebuie să fiu cinstit - valoarea nu este acolo. Nu are nici un altfel când am ajuns când am ajuns că erau din salata de sparanghel, Mielul prăjit și șuncă. Acest lucru nu poate suna ca de mult, dar în cazul în care deciziile sunt limitate la patru salate, patru proteine și aproximativ șase pagini, au pierdut 20% din meniul tau. Am avut gravlax somon cu orez sălbatic și o salată de fasole verde (22), salata de ciuperci (8), cu o parte din dovleac (7) și o toastie vită rară (15,50). Salata de orez sălbatic într-adevăr nu au un gust mult să fiu sincer, iar Prete-prete-prete-Hock-somon Gravlax Wow nu m-au cu gust. Fratele meu a găsit toastie de carne de vită rară un pic prea tare pe oțet. Încep să gândesc că, dacă doriți un prânz bun în CBD, evita spații uriașe frumoase în cazul în care chiria și cerul tavan sunt ridicate și de ședere pe mici găuri în perete, care poate pompa mâncare bună ... Citiți mai mult
Îmi iau cafeaua tot timpul cresterii cresterii. A încercat micul dejun pentru prima dată și a fost suflat departe. Am avut rolul încrucișat. Aș recomanda nimănui să o facă o încercare.
Am mers la micul dejun pentru micul dejun și a fost delicios. Am câștigat câteva cârnați crocante cu unt de unt și unt de piuliță și am comandat un ou extra-tricotaj și o jumătate de avocado. Chili, uleiul și murar proaspăt i-au dat un gust deosebit. Personalul era foarte prietenos, cu excepția unei fete. Acesta este singurul motiv pentru care nu îl atacă, 5.
Locul frumos, plan foarte deschis, serviciu prietenos și atent. Alimente, care sunt livrate la masa mea în 5 minute. Avea mielul fiert lent cu 2 salate - Broccoli / Bruxelles și Rugăciune roșie. Mielul a fost foarte frumos, delicat și Flavesome. Salatele, deși suntem în regulă, dar s-au înecat cu dressingul, prea mult pentru gustul meu - au copleșit gustul legumelor care nu erau distincte. Acest lucru mi-a redus bucuria de întreaga masă.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
