Rezervare - I Love Sushi
Cerere de rezervare pentru I Love Sushi
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către I Love Sushi. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
I Love Sushi probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
I Love Sushi a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +4971112006996 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
I Love Sushi
Recenzii
Astăzi am comandat acolo prima dată. Femeie foarte frumoasă la linia telefonică de comandă. Am încercat amestecul tradițional Bento. Timpul de livrare ar trebui să fie așa
Ca mare fan de sushi pe care sunt, încerc toate locurile de sushi disponibile și acest loc este de departe cel mai bun pe care l-am avut în această regiune a Germaniei. De obicei, prefer în interiorul rolelor, cu ingrediente fanteziste, cum ar fi mango, brânză de cremă ... sau nucă de cocos, și acest loc are totul. Dacă nu sunteți tipul care ar fi ușor satisfăcut de Feinkost de calitate supraevaluată, dar cu o calitate scăzută care rulează sushi în zonă, dați acest loc o lovitură. Nu este un restaurant cu sită fantezist, ci de sushi de bună calitate, când ai nevoie de ceva proaspăt pe fugă. Notă Atmosfera este tânără și informală și au livrare, de asemenea

