I Love Sushi - Stuttgart

#7 - Comandă Asiatic Stuttgart, #8 - Comandă Vegetarian Stuttgart, Sushi
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru I Love Sushi

I Love Sushi

I Love Sushi
4.4 / 5 (3996 reviews)

Descriere

Ultimul update: 27.03.2026 de la: Marcos

Cerere de rezervare pentru I Love Sushi

Recenzii

★ 4.4 / 5 from 3996 reviews
angela-torres
26.05.2021

Astăzi am comandat acolo prima dată. Femeie foarte frumoasă la linia telefonică de comandă. Am încercat amestecul tradițional Bento. Timpul de livrare ar trebui să fie așa

egoncalves
26.05.2021

Ca mare fan de sushi pe care sunt, încerc toate locurile de sushi disponibile și acest loc este de departe cel mai bun pe care l-am avut în această regiune a Germaniei. De obicei, prefer în interiorul rolelor, cu ingrediente fanteziste, cum ar fi mango, brânză de cremă ... sau nucă de cocos, și acest loc are totul. Dacă nu sunteți tipul care ar fi ușor satisfăcut de Feinkost de calitate supraevaluată, dar cu o calitate scăzută care rulează sushi în zonă, dați acest loc o lovitură. Nu este un restaurant cu sită fantezist, ci de sushi de bună calitate, când ai nevoie de ceva proaspăt pe fugă. Notă Atmosfera este tânără și informală și au livrare, de asemenea

estela70
26.05.2021

Sunt regulat la mine iubesc sushi din cauza calității remarcabile pe care le livrează de fiecare dată. Nu lăsați dimensiunea sa să vă păcălească, peștii lor este întotdeauna proaspătă că puteți gusta și rulourile sunt divine. Îmi plac noul site web, face ca Takeaway ... chiar mai ușoară. Ordinea și ridicarea în minut depinde de ora, uneori durează până la min. Sunt, de asemenea, un fan al acestora care încearcă să minimizeze deșeurile, încurajându-vă să obțineți propriile cutii de luare și să vă oferim doar Chopstickssoy la cerere atunci când comandați pentru Takeout. Dacă sunteți bolnav de locurile de sushi de la Stuttgart, care oferă cea mai mare parte sub par sushi la prețuri ridicate, mergeți mai departe și încercați acest lucru afară. Prețul este un pic mai mare decât altele, dar nu simți niciodată că sunteți suprapus

hratke
26.05.2021

Facem comanda prin telefon și luăm mai târziu în timp ce trăim în Gerlingen. Sushi cu adevărat gustos, proaspăt și bine, merită să conduceți acolo sau să ridicați! Nu mai mergem în altă parte!

henryk13
26.05.2021

Numai locul în STR care oferă sushi și sashimi de încredere la prețuri foarte rezonabile în mod fiabil. au comandat acum aproximativ o jumătate de duzină de ori. Întotdeauna foarte politicos, apel dacă șoferul de livrare este blocat în trafic și cel mai important alimente întotdeauna proaspăt preparat, de mare calitate ... și o prezentare bună. total hasslefree. recomandă-o puternic. Doar în jos: Închis în zilele de luni! Bucurați-vă!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: