Recenzii - I Love Sushi

#7 - Comandă Asiatic Stuttgart, #8 - Comandă Vegetarian Stuttgart, Sushi

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 3996 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 26.05.2021

4.0 ★ din 40 comentarii
egoncalves
26.05.2021

Ca mare fan de sushi pe care sunt, încerc toate locurile de sushi disponibile și acest loc este de departe cel mai bun pe care l-am avut în această regiune a Germaniei. De obicei, prefer în interiorul rolelor, cu ingrediente fanteziste, cum ar fi mango, brânză de cremă ... sau nucă de cocos, și acest loc are totul. Dacă nu sunteți tipul care ar fi ușor satisfăcut de Feinkost de calitate supraevaluată, dar cu o calitate scăzută care rulează sushi în zonă, dați acest loc o lovitură. Nu este un restaurant cu sită fantezist, ci de sushi de bună calitate, când ai nevoie de ceva proaspăt pe fugă. Notă Atmosfera este tânără și informală și au livrare, de asemenea

Facebook
4.2 ★ din 310 comentarii
Foursquare
3.8 ★ din 41 comentarii
Google
4.6 ★ din 521 comentarii
Restaurantguru
4.5 ★ din 861 comentarii
Tripadvisor
4.5 ★ din 59 comentarii
Yelp
4.1 ★ din 44 comentarii
Int Restaurants
4.4 ★ din 854 comentarii
Publicrestaurants
4.5 ★ din 137 comentarii
Gastroranking
4.5 ★ din 530 comentarii
Googlevalidate
4.6 ★ din 470 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Stuttgart