Oec Bob Cafe - Perth

#24 - Cafenele - Perth, Coreean, Japonez
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Oec Bob Cafe

Oec Bob Cafe

Oec Bob Cafe
4.5 / 5 (613 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Вујко

Cerere de rezervare pentru Oec Bob Cafe

Recenzii

★ 4.5 / 5 from 613 reviews
parker-hartmann
13.08.2017

Am comandat micul dejun Brioche Burger și a fost delicios! N-am avut oul și personalul a pus un bacon suplimentar în el, care era minunat. Serviciul a fost prietenos și atent. Cu siguranta merita o vizita! Se va întoarce pentru a încerca Katsu sau Udon în meniu!

ritchie-jesus
13.08.2017

Cafea minunată de fiecare dată. Uimitor Burgers Squid și Chilli Chicken, dar mai important, personalul cel mai prietenos și angajat, precum și o abordare durabilă și ecologică a afacerii lor.

homenick-pauline
13.08.2017

Mă opresc frecvent de acest loc înainte de a lucra pentru a apuca o cafea și un mic dejun și sunt întotdeauna întâmpinat de personalul prietenos. Îmi plac cafeaua și ceaiul fierbinte latte, iar biscuiții liberi pe care l-au pus pe vârf sunt o atingere plăcută. Favoritul meu din secțiunea de patiserie este pâinea de banane pe care o toastă și unt și se adaugă o presare de zahăr de glazură. De asemenea, au primit niște prânzuri gata făcute, am încercat câteva din cutiile lor Bento cu umpluturi japoneze și coreene, care includ orez, carne condimentată, o ou prăjită, edamame și salată. Nu le-am încercat încă, dar au, de asemenea, sandwich-uri, rulouri Onigiri și Sushi. Categoric un loc minunat pentru a apuca micul dejun sau prânzul în mișcare!

tkolacharitsh
13.08.2017

A vizitat această cafenea mică după un prânz mare cu niște prieteni. Nu și-a dat seama că au făcut și un meniu bun. Nu am primit nici un fel de mâncare de data asta, dar data viitoare sigur. Am comandat câteva sucuri și cafea. Proaspăt făcut pentru noi. Ceea ce iubesc despre acest loc este decorul și arta lor.

emmitt39
13.08.2017

Trecuseam acest loc de atâtea ori, dar nu a fost niciodată atras să intrăm până când m-am rătăcit într-o singură zi disperată pentru o cafea târziu după-amiază, deoarece toate celelalte cafenele din apropiere au fost închise. A fost rupt între a avea o cafea sau un latte latte când Barista foarte prietenoasă a sugerat - "De ce nu ai amândouă?" Dirty Chai latte a fost! A venit din nou pentru prânz astăzi și a încercat Burgerul de crab de coacăze moale. Îmi place Burgerii mei Crab Crabby, astfel încât acesta nu era destul de bine, pentru că crabul a fost înecat în sos dulce de ardei ... dar era încă o mizerie glorioasă lipicioasă de yumminess. În timp ce cafeneaua nu era prea ocupată, era clar că clienții care au venit au fost toți obișnuiți și au fost salvați cu căldură de către personal. Voi reveni cu siguranță pentru a încerca mai multe elemente din meniu! Bunuri de calitate la prețuri accesibile, ambianță luminoasă și confortabilă și, eventual, cel mai bun serviciu pentru clienți din Perth :)

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: