Little Willy's - Perth

Cafenele, Restaurante, Cafea
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Little Willy's

Little Willy's
4.4 / 5 (4561 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Zola

Recenzii

★ 4.4 / 5 from 4561 reviews
jgutmann-1
13.08.2017

În ciuda faptului că nu are un chai latte pe bordul meniului, mi-am șantat brațul și am întrebat oricum la care au răspuns cu "putem face tot ce vreți"! A fost cu adevărat delicioasă și cremoasă. Prietenul meu a avut un ceai aromat, care a fost umplut spre brimă cu apa caldă de cald, așa că a fost un pic de pericol și a luat vârste să se răcească; În cele din urmă a trebuit să urce și să ceară ca unii să fie înclinați și înlocuiți cu apă rece. În plus, ea sa bucurat cu adevărat de aromă. Designul cu adevărat drăguț pe cești de luare!

vilma59
13.08.2017

Atmosferă mică, fără pretențioasă și prietenoasă care se potrivește cartierului. Am fost aici de câteva ori și mi-a plăcut mereu cafeaua, dar aș căuta o varietate mai largă de opțiuni alimentare pentru a fi tentați.

erin65
13.08.2017

Iubiți puțin Willy's! Fără biblioteci. Cafea grozavă. Locul drăguț! Mâncarea este sinceră în stil gătit acasă mănâncă. Bageli, salate etc. Sunt întotdeauna în jos pentru un pic de willy.

hammes-zola
13.08.2017

Călătoresc foarte mult pentru muncă și, în general, urmez trei reguli când vin la Perth - Țineți-vă capul în jos, nu faceți contact vizual cu localnicii și încercați să mâncați / beți cât mai puțin posibil. Dar, între locuri cum ar fi mulțumit să vă întâlnească, petiția și acum puțin Willy's, se pare că ar trebui să îmi regândesc regulile trei. Cafeaua de aici a fost bună - cu ușurință de departe cea mai bună pe care am avut-o în Perth, și destul de bun pentru un hipster tragic Melbournian Hipster ca mine. Burrito de mic dejun de bacon pe care l-am comandat a fost, de asemenea, surprinzător de bun, până la punctul în care nu trebuia să-l înecat în sticla cu gânduri de Tobasco, așa cum am intenționat inițial. Northbridge este o mică oază reîmprospătoare într-o mare de banalitate și, dacă sunteți aici și aveți nevoie de o băutură fierbinte cafină, pot recomanda cu ușurință puțin Willy.

jeffry09
13.08.2017

Un loc frumos pentru cafea pe una dintre străzile principale din Northbridge. A fost înghețată în interiorul și cred că aceasta a fost ca ușa principală a fost deschisă. Cupa frumoasă de cafea

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: