Amerigo - Nashville
Amerigo
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Amerigo
Recenzii
Mâncarea a fost medie / bună. Serviciul este motivul pentru care am dat 4.0. El a fost atent și răbdător cu noi și ne-a ajutat să scoatem porțiuni de aperitive și salate. Salata Caesar a fost standard. Fritinele de brânză erau foarte bune, la început am crezut că sunt Arancini, dar erau doar brânză. Încă foarte bine, dar ar putea avea doar unul pentru că era atât de multă brânză.
A ordonat hrană să meargă și nu a fost grozavă. Am avut o salată de carne de pui și avea un pui cu mâncăruri de paste de păr înger. A mea a fost comestibilă, dar foarte "meh". Aproape orice pansament, puiul a fost uscat si nu exista parmezan. Pastele au fost absolut teribile. Sosul de busuioc de roșii a avut o aromă zero și puiul era greu, dar cald, așa că mă face să cred că a fost folosit un cuptor cu microunde. Atât de brut. Pentru preț, mă aștept mult mai bine. O salată este greu de încurcat în opinia mea.
Ar fi trebuit să știu mai bine când l-am întrebat pe chelner dacă pizza era o pâine mai plată sau neopolitan și nu știa diferența. Am comandat Bolognese. A fost insipid și dulce. Nu știu cum să o descriu, dar avea aroma unui lasagna înghețată
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
