The Pharmacy - Nashville
The Pharmacy
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru The Pharmacy
Recenzii
O atmosferă mare și locație, pare întotdeauna ocupat. Meniul a fost bun, dar băuturile erau minunate. Personalul a fost foarte prietenos și util. Mă întorc din nou curând!
Toți ceilalți am fost cu iubiți de burgeri și selecția de bere. Sandwich-ul de pesto de pui a fost total lipsit de lipire. Puiul a fost uscat ca iadul, trebuie să fi fost înghețat. Atmosfera este bună. Deci sunt cartofi dulci dulci. Probabil că ne vom întoarce să încercăm alte burgeri.
Sălbatic dezamăgit! Am citit recenziile și am crezut că va fi cel mai uimitor burger vreodată. Locul este foarte rece, dar mâncarea era o dezamăgire gigantă. Soțul și cu mine am scăpat de aproximativ 3:30 într-o joi. Cheesteburgerii comandați și așteptau cu nerăbdare sosirea la masă. Ca 2 minute mai târziu au apărut! Wow, ce serviciu uimitor! Burgerii erau doar puțin calde ca și cartofii, ceea ce ne-au determinat să credem că au fost reîncălziți sau rămași de la serviciul de prânz. Ar fi trebuit să vorbesc imediat și acolo, dar am mâncat-o oricum. Nimic nu a scris acasă și, de fapt, am făcut burgeri mai buni acasă. Bunul a fost rece și fără aromă și ar fi fost mult mai bine încălzit pe un fund plat cu un pic de unt. Frierii erau gustoși și mi-aș imagina dacă ar fi fost proaspăt făcuți că ar fi fost uimiți. "Aioliul de usturoi" a fost aproape inexistent, iar burgerul / brânza au fost în cel mai bun caz. Poți să faci mai bine decât asta!
Serviciul a fost grozav. Chelnerul ne-a salutat imediat și a fost foarte prietenos. Am stat afară și tocmai am iubit zona. Burgerii erau minunați! Cu siguranta a recomandat Stroganoff Burger! Aveți, de asemenea, o mare selecție germană de bere. Nu pot să aștept să mă întorc din nou!
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
