Piceno - Hamburg

#4 - Comandă Vegetarian Hamburg, Mexican, Vegetarian
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Piceno

Piceno

Piceno
4.3 / 5 (7706 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.04.2026 de la: Simona

Meniu cu prețuri

View PDF

Cerere de rezervare pentru Piceno

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 7706 reviews
kujavitsh-miljka
11.10.2020

La câțiva pași de strada principală turistică, acest loc are o atmosferă primitoare! Excelente paste italiene, pâine proaspătă tăiată manual, vin bun .... loc minunat! Dacă aveți nevoie de numerar, există un bancomat la câțiva metri distanță în fața restaurantului

maik-85
11.10.2020

De obicei nu-mi place mâncarea italiană, dar aceasta a fost o pastă răutăcioasă! Restaurant foarte prietenos și autentic, deținut de o familie. Ascuns într-o stradă laterală, acesta este totuși locul ideal! Mod amuzant de a descoperi o bijuterie: aveam nevoie de mâncare și dorim altceva ... apoi lanțurile mari, dar am făcut o întoarcere greșită pe Reeferbahn și am terminat pe „partea greșită”: acolo niște „doamne care lucrează pe stradă” prietenoase ne-au arătat spre acest restaurant de pe „partea bună” a străzii, departe de doamnele care tocmai au ieșit din copilăria inimii lor pentru a fi clar

lucas-alexandre
11.10.2020

Eram oameni care mergeau acolo fără rezervare. Restaurantul nu era ocupat. Mâncarea pe care am primit-o a fost foarte bună, deși pasta d'amitriciana mi-a făcut sete odihnită în seara asta, așa că presupun că au folosit destul de puțină sare, dar nimic ... am observat în timp ce mă bucuram de ea. De asemenea, Pizza Salami Piccante nu este puțin picant, ci destul de picant. Mâncarea a fost peste toate destul de bună și cu siguranță mai bună decât mâncarea medie din jurul Reeperbahn. Cu toate acestea, serviciul a fost puțin lent. De asemenea, nu acceptă cardul de credit. Știu că acest lucru este destul de normal în Germania și, în special, Reeperbahn nu are sens pentru mine

bvoss
11.10.2020

Singurul dezavantaj este dimensiunea restaurantului ... și a fost cam cald ... în caz contrar, experiența minunată ... mâncarea a fost delicioasă și prețurile rezonabile

honore-pineau
11.10.2020

O mică gaură grozavă în perete pentru mâncare italiană de familie. Este chiar după colț de articulațiile de bandă din St. Pauli, dar mâncarea a fost foarte bună. Lasagna și alte paste au fost remarcabile. Acesta este un loc minunat pentru mâncare bună și ... nu este o fantezie, dar este ceea ce vă așteptați să fie o îmbinare italiană „reală” și la un preț foarte rezonabil. Mesele de așteptare a fost probabil cea mai grea chelneriță pe care am văzut-o vreodată. Vorbește despre agitație! Nu cred că s-a oprit nici măcar o clipă. Dacă sunteți în căutarea unui prânz sau cină minunat la un preț bun, încercați Ristorante Piceno

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: