Recenzii - Casa Dacilor
Rezumatul recenziilor
În ultima vreme, restaurantul a primit recenzii mixte de la clienți. Mulți s-au plâns de mâncarea rece și a serviciului slab, precum și de alte aspecte negative legate de experiența lor. Cu toate acestea, alții au avut doar cuvinte de laudă pentru mâncare, servire și atmosferă. Fiecare vizită pare să fie o experiență diferită, dar unii sunt de părere că mâncarea locală și deserturile tradiționale sunt cu adevărat remarcabile. Cu toate acestea, unii sunt de părere că trebuie să se evite cu orice preț acest loc.
A fost Anonym la Casa Dacilor în:
I went there during lunchtime, the food was delicious, the stuff was very friendly and the food served quickly. The restaurant inside has a traditional Romanian style, if you are in any case near the area you need to visit. The portions were large, but the prices were low and so I love it Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Casa Dacilor:
Cazul pane era semipreparat, porția de cartofi prăjiți cu smântână și cașcaval abia conținea cașcaval, iar mujdeiul cu smântână era mai mult smântână. Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 02.02.2019
Casul pane era semipreprat, portia de cartofi prajiti cu smantana si cascaval abia avea cascaval, mujdeiul cu smantana era mai degraba smantana.
Ultimul update : 22.07.2023
Am avut plăcerea de a sărbători ziua de naștere a mamei mele la această locație frumoasă. Am fost foarte mulțumiți de serviciu, mâncarea tradițională a fost delicioasă, iar personalul a fost foarte prietenos și politicos, mereu zâmbitor și având grijă de nevoile noastre. Recomandăm cu căldură, în special pentru evenimente! Sunt foarte bine organizati.
Personalul foarte bun, calitatea bună a mâncării și prețurile rezonabile. Recomand cu căldură dacă ești în căutarea de mâncare tradițională.
Loc grozav, mâncare grozavă, lucruri grozave - ce să mai scriu? A fost a patra mea vizită la Cluj, de fiecare dată când vizitez acest loc și au în continuare același nivel foarte înalt! Trebuie sa incerci bucata tipica romaneasca!
DESPRE ULTIMA REVIZIE, recenzia lui Dan Alexandru G Dan Alexandru, am fost si eu acolo si am vazut tot evenimentul. E ok sa mai vrei o farfurie care sa nu fie rece, am inteles asta, dar atitudinea ta a fost ingrozitoare. Ai fost foarte lipsit de respect. Am văzut chelnerița, a fost foarte politicos cu tine, foarte prietenos, dar ai avut o mare problemă cu atitudinea ta Nimănui nu îi pasă că ai dat 1 stea ca recenzie. O sa dau 5 pentru ca si eu am mancat acolo si totul a fost perfect. Problema este că ai doar 1 stea la atitudinea ta din acea zi. Foarte urât comportament din partea ta!
Mâncare tradițională bună la un preț rezonabil. Mai multe platouri din care să alegeți. Puțin în afara centrului orașului, dar merită cele 10 lei pentru taxi.
Ultimul update : 06.06.2023
