Recenzii - Colin's Gastro Pub
Rezumatul recenziilor
Colin's Gastro Pub se prezintă ca un gastropub cu aer britanic, amplasat aproape de Parcul Central din Cluj-Napoca, apreciat pentru terasa generoasă, atmosfera cozy și preparatele consistente — în special steak-urile și burgerii. Mulți oaspeți laudă servirea prietenoasă și selecția de beri draft, iar locația este ideală pentru prânzuri, seri cu prietenii sau mese în aer liber. Totuși, experiența poate fi variabilă: au existat sesizări legate de mirosuri neplăcute în interior, feluri de mâncare servite reci sau peste care nu au corespuns așteptărilor și câteva întârzieri în bucătărie. Unele reclamații menționează și servirea indiferentă la feedback sau atmosfera de bar sportiv atunci când televizorul e activ.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 01.02.2019
Serviciul de livrare este rapid, dar păcat că pe lângă brânză au pus și o muscă.
Ultimul update : 25.02.2026
Ar fi bune niște sfaturi de la direcția pentru sănătate publică. Am vorbit deja cu cineva pe tema asta și a zis că o să vină să vă ajute.
Primulmeu review despre Collins Gastru Pub, oferit acum ceva vreme: Great choice for veal meat and beers. Review editat (ianuarie 2026 : am fost la o cina la Collins întrucât găsești parcare mai ușor decât în centru. Eram obișnuit cu servicii decente.. De data asta însă experienta a fost dezamăgitoare : mâncarea : Muhus cu carne de vita... oribila! Carnea de vita era prăjită foarte foarte tare asa cum se prăjesc jumări le, era aproape neagră și plină de ulei... Toată mâncarea era plina de ulei. Nu am putut sa mănânc asa ceva. După doua inbucaturi am REFUZAT mâncarea și nu am mai avut curaj sa comand altceva. Cantitatea MÂNCĂRII a fost infima. Cred ca nici un copil mic nu s ar fi saturat. După, am zis ca comand o salata în schimb. M am uitat la gramaj și salata avea 200g pe meniu... Când am refuzat comanda, am comunicat ospataritei ca nu pot sa mănânc asta pentru ca este arsa, pentru ca este plina de ulei... Nu s a întâmplat nimic. Pur și simplu a luat farfuria de pe masa și nu s a mai întors cu vreo explicație. Totuși, chiar dacă am refuzat comanda, ne au pus mâncarea refuzata și care nu s a consumat pe nota. : Preturile mari pentru ce se oferă. Localul era gol. Singurul aspect pozitiv a fost berea Primator. In local este frig. Înăuntru sunt maximum 18 grade. Penntru mine nu merita. Mi am schimbat părerea despre collins.
Am participat la o masa festivă,de cununie .Mamcarea a fost delicioasa ,bine făcută ,apreciem!
Ultimul update : 16.08.2025



