Recenzii - Colin's Gastro Pub

Baruri, European, Pube

Rezumatul recenziilor

Colin's Gastro Pub se prezintă ca un gastropub cu aer britanic, amplasat aproape de Parcul Central din Cluj-Napoca, apreciat pentru terasa generoasă, atmosfera cozy și preparatele consistente — în special steak-urile și burgerii. Mulți oaspeți laudă servirea prietenoasă și selecția de beri draft, iar locația este ideală pentru prânzuri, seri cu prietenii sau mese în aer liber. Totuși, experiența poate fi variabilă: au existat sesizări legate de mirosuri neplăcute în interior, feluri de mâncare servite reci sau peste care nu au corespuns așteptărilor și câteva întârzieri în bucătărie. Unele reclamații menționează și servirea indiferentă la feedback sau atmosfera de bar sportiv atunci când televizorul e activ.

Scor Total
3.4 din 5
Bine | 4183 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 01.02.2019

3.2 ★ din 45 comentarii
leticia-vieira-6
01.02.2019

Cu potential, daca incep sa puna accentul pe calitate si corectitudine.

glenna79-chef678
01.02.2019

Cartofi au avut o stare super nasoala cand au ajuns in rest totul a fost ok

lleau
01.02.2019

Nu am fost foarte multumita de mancare. Pur si simplu nu a fost pe gustul meu.

emmy-howell-1
01.02.2019

Serviciul de livrare este rapid, dar păcat că pe lângă brânză au pus și o muscă.

isalgado-store7363
01.02.2019

Porție medie (2 buc de pește), dar surprinzător, îndestulătoare - persoanele cu un apetit considerabil poate nu vor aprecia acest aspect. Livrare rapidă, ajuns chiar la fix. 3/5 merită încercat

Google

Ultimul update : 25.02.2026

4.0 ★ din 2258 comentarii
marius-ciurgauan
25.02.2026

Ar fi bune niște sfaturi de la direcția pentru sănătate publică. Am vorbit deja cu cineva pe tema asta și a zis că o să vină să vă ajute.

alexandru-pop-3
25.02.2026

Primulmeu review despre Collins Gastru Pub, oferit acum ceva vreme: Great choice for veal meat and beers. Review editat (ianuarie 2026 : am fost la o cina la Collins întrucât găsești parcare mai ușor decât în centru. Eram obișnuit cu servicii decente.. De data asta însă experienta a fost dezamăgitoare : mâncarea : Muhus cu carne de vita... oribila! Carnea de vita era prăjită foarte foarte tare asa cum se prăjesc jumări le, era aproape neagră și plină de ulei... Toată mâncarea era plina de ulei. Nu am putut sa mănânc asa ceva. După doua inbucaturi am REFUZAT mâncarea și nu am mai avut curaj sa comand altceva. Cantitatea MÂNCĂRII a fost infima. Cred ca nici un copil mic nu s ar fi saturat. După, am zis ca comand o salata în schimb. M am uitat la gramaj și salata avea 200g pe meniu... Când am refuzat comanda, am comunicat ospataritei ca nu pot sa mănânc asta pentru ca este arsa, pentru ca este plina de ulei... Nu s a întâmplat nimic. Pur și simplu a luat farfuria de pe masa și nu s a mai întors cu vreo explicație. Totuși, chiar dacă am refuzat comanda, ne au pus mâncarea refuzata și care nu s a consumat pe nota. : Preturile mari pentru ce se oferă. Localul era gol. Singurul aspect pozitiv a fost berea Primator. In local este frig. Înăuntru sunt maximum 18 grade. Penntru mine nu merita. Mi am schimbat părerea despre collins.

rares-corabian
25.02.2026

Mancarea a fost oribila, bataie de joc. Am refuzat-o.

crina-gadalean
25.02.2026

Am participat la o masa festivă,de cununie .Mamcarea a fost delicioasa ,bine făcută ,apreciem!

pop-anamaria-1
25.02.2026

Păstrăvul in mălai a fost oribil, îmbibat in ulei și moale iar ospătarul după ce I-am sesizat aspectul acesta nu a putut decât sa îmi spună știu . Păcat de măduva ca e chiar bună...

Restaurantsdb

Ultimul update : 16.08.2025

4.7 ★ din 966 comentarii
cristian-ciuciu-cca
16.08.2025

Bere cehească la draft Primator excelentă! Food: 4 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: lei 80–100

Facebook
3.0 ★ din 164 comentarii
Restaurantguru
2.8 ★ din 255 comentarii
Tripadvisor
2.9 ★ din 140 comentarii
Int Restaurants
3.8 ★ din 355 comentarii

FAQ

În general da — mulți clienți remarcă personalul prietenos și servirea promptă, deși există și cazuri izolate de servicii neconvingătoare.

Da — au fost sesizări privind servicii inconsistente și întârzieri în servirea felurilor, în unele vizite.

Da — există recenzii care menționează un miros neplăcut (descris ca "fishy" sau mucegăit) în interior în anumite ocazii.

Calitatea este apreciată but variabilă: în timp ce multe preparate sunt lăudate, unele comenzi (în special pește sau bucăți de carne) au fost primite ca neconforme.

Există recenzii care reclamă o calitate slabă a Guinness servite — unii clienți au considerat-o apoasă și fără gust autentic.

Unii clienți percep prețurile ca fiind ridicate; raportul calitate-preț poate varia în funcție de comandă și de experiența din ziua respectivă.

Restaurante bine cotate în apropiere de Cluj-Napoca