Recenzii - Bonjour Pizza
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui David Gavrila la Bonjour Pizza:
Fir de par in pizza, curierul care imi reproseaza ca nu gaseste adresa si se plimba "de-l ia dracu" si comenteaza de poarta mea ca "ai de pula mea ca la temniță ati facut aici" si care mi se adreseaza cu "ma omule ma" prima si ultima comanda de la ei. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 01.02.2019
Fir de par in pizza, curierul care imi reproseaza ca nu gaseste adresa si se plimba "de-l ia dracu" si comenteaza de poarta mea ca "ai de pula mea ca la temniță ati facut aici" si care mi se adreseaza cu "ma omule ma" prima si ultima comanda de la ei.
Ce mâncare? A trecut cu 30 de minute peste timpul estimat și încă nu am primit nimic.
La început, au spus că comanda va fi livrată în o oră. Apoi, după 2 ore, pizza nici măcar nu fusese trimisă...