Dubliner - București
Dubliner
Descriere
Pubul irlandez din inima Bucureștiului oferă o atmosferă vie și prietenoasă, ideală pentru o seară alături de prieteni. Cu o selecție variată de beri, inclusiv Guinness și Kilkenny, și un meniu divers ce include preparate tradiționale, locul pare a fi perfect pentru a savura o seară relaxantă. Deși serviciul a fost uneori lent și calitatea mâncării a lăsat de dorit, pubul atrage clienți prin evenimentele sportive transmise live și muzica live. Este o destinație populară, dar vizitatorii trebuie să fie pregătiți pentru un meniu simplu și uneori servicii nesatisfăcătoare.
Imagini
Recenzii
Am fost aici între călătoriile cu trenul (locul este la 10 minute de mers pe jos de la Gara de Nord din București). Am petrecut două sau trei ore singur cu laptopul în fața mea la prânz. Nimeni nu m-a deranjat. Este un pub irlandez clasic cu interioare întunecate și bere bună. Au și darts.
Un loc destul de plăcut pentru a ieși afară, aș alege acest loc în timpul iernii. Este permis să fumezi în interior. Mâncare junk food bună dacă vrei să te îngrași și să scapi de bani. Zgomotos, oamenii se îmbată. Muzică bună. Este foarte ușor să ajungi la loc, în apropiere de Piața Victoriei.
Cel mai bun bar sportiv din România. Staff minunat, bere excelentă și prieteni grozavi. Mergi la Dubliner!
Super bar în inima Bucureștiului, personal prietenos și pasionați. Toate meciurile importante de rugby și fotbal sunt transmise în direct. O selecție variată de preparate permite o ședere mai lungă. Prețuri accesibile pentru toate băuturile, inclusiv cele mai ieftine și cele mai bune... Guinness din oraș.
Am fost la Dubliner pentru o masă rapidă într-o seară de luni și am avut o experiență destul de neplăcută. Serviciul a fost extrem de lent, plăcinta cu carne de vită și rinichi (care ar trebui să fie vedeta unui pub irlandez) a fost mediocră, hamburgerul nu avea niciun gust, iar vinul roșu și roze de casă a fost destul de ieftin. Pub-ul era aproape gol, dar, cu toate acestea, singura doamnă de la bar nu a reușit să facă față comenzilor. Am așteptat aproximativ 20 de minute până când am primit băuturile și încă 30 de minute pentru mâncare. Ultima bere Guinness comandată nici măcar nu a venit. Interesant este că au niște dispozitive mici fără fir pe mese cu care poți chema chelnerul, solicita meniul/nota, etc. Am tot apăsat butoanele și am putut auzi clopoțelul sunând la bar, dar tot am așteptat mult timp până când chelnerul a venit.
FAQ
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

