Berestroika Beer Revolution!
Berestroika Beer Revolution!
Descriere
Situat într-un colț mai puțin explorat al orașului, Berestroika reușește să combine atmosfera relaxantă cu preparate culinare excepționale, având o selecție variată de mâncăruri, inclusiv specialități indiene. Berea artizanală, preparată chiar pe loc, este un punct de atracție, iar diversitatea aceasta adaugă un strop de unicitate experienței. De la mâncăruri delicioase și proaspete, la un personal atent și prietenos, acest restaurant promite momente plăcute și savuroase, fie că alegi să te bucuri de ele în interiorul decorat cu stil sau în grădina de vară. Berestroika este cu siguranță locul ideal pentru iubitorii de bere și gastronomie autentică.
Imagini
Cerere de rezervare pentru Berestroika Beer Revolution!
Recenzii
Comandat Pui Tikka Masala - ceva nu a fost proaspat sau bine facut incat la putin timp dupa masa simteam ca imi vine mancarea le gat + deranjat la stomac. Celelalte produse din comanda au fost ok-ish.
Mâncare proastă, timp de așteptare lung, bere bună, dar atât. Chelnerii sunt neprofesioniști și terasa are mese murdare.
Mancare foarte gustoasa! Este restaurantul în care mă îndrăgostesc de mâncare indiană adevărată și adevărată. Așa că venim aici în mod regulat. Dar aici puteți găsi tot felul de feluri de mâncare, nu doar indiene, picante sau nu. Iar berea (albă,...blondie, roșie, neagră) se face aici! Este grozav! Atmosfera excelenta, personal foarte amabil. Preturile sunt ok.
Când m-am așezat la masă, am găsit o gustare gratuită care nu fusese curățată de clientul anterior. Restaurantul era gol, cu doar 3 cupluri și cu mine. Asta spune multe. Personalul observa cum ștergeam resturile de pe masă de mai multe ori... *suntem în mijlocul problemelor cauzate de coronavirus aici* și nu au oferit să mă ajute cu masa goală, ci doar murdară. Berea a fost ok... am avut una. Nu mai mult, mulțumesc. Mâncarea a întârziat atât de mult că s-ar fi putut considera o glumă, dar nu erau decât 3 cupluri și fotbal pe tv. Mâncarea cu măduvă de os și usturoi a fost atât de plină de usturoi încât m-a făcut să uit că un os era roșu pe interior. Am vrut să comand un fel principal, dar m-am răzgândit.... era timpul pentru bill, te rog... din nou, a durat ceva, având în vedere că eram singura persoană rămasă. Îmi pare rău, dar plină de personal și goală este ceea ce spunem în Anglia: pantaloni!...: Chiar ieri. Nu mă voi întoarce curând. Îmi pare rău, trebuie să se trezească personalul.
Am vizitat acest loc și am încercat doar un fel de mâncare vegetarian și naan cu usturoi, precum și desertul indian Gulab Jamun. Mâncarea a fost medie, dar nu pot spune mai multe deoarece am încercat doar un singur fel. Data viitoare voi încerca preparate din carne. Gazda a fost foarte bună, iar personalul a fost foarte atent. Vă mulțumesc!
Meniu PDF
FAQ
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
