Recenzii - Strand Viromet Victoria
Rezumatul recenziilor
A fost Banciu Olimpiu la Strand Viromet Victoria în:
Se sta foarte mult pentru servirea mâncării.2 doamne ospătar serveau la vreo 20 de mese.mai trebuie personal pe terasa la comandarea și servirea mâncării.restul toate sunt ok:apa bună,curatenie. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Boanta Iris Georgiana la Strand Viromet Victoria:
Ce se întâmpla cu voi?In fiecare duminica restaurantul ștrandului închis pana pranz(v-ați reprofilat pe pomeni),barul la închis,ștrandul necurățat,aluneci de la mâzga făcută,wc-URI murdare.Mare păcat,așa mult timp nu va mai merge! Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 20.01.2025
"Așteptarea pentru a primi mâncarea durează foarte mult, iar comenzile pot dura până la 2 ore."
"Apa era foarte rece, iar iarba era necosită. Toaletele erau într-o stare jalnică, iar sezlongurile lipseau complet."
Organizare foarte slabă, locația este mare, dar fără folos, apa este rece, iar așteptarea pentru a fi servit durează mult.
Servire ireprosabila,amabilitate ,intelegere,promptitudine.MULTUMIM PENTRU TOT!

