Recenzii - Armonia

Supă

Rezumatul recenziilor

Scor Total
2.6 din 5
Mediu | 52 comentarii

A fost Didina Opris la Armonia în:

Mulțumim pentru acest restaurant minunat. Era nevoie de ceva nou în oraș. Mâncarea a fost foarte bună. Totul a fost extraordinar. Ne-au fost îndeplinite toate dorințele și am avut parte de cea mai plăcută atmosferă. #Armonia Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Eustațiu Savu la Armonia:

Am comandat un meniu care conținea cartofi prăjiți cu șnițel și am primit un șnițel mic, dar cartofii erau buni. Mâncarea era gustoasă, însă nu era atât cât era specificat în gramaj. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google

Ultimul update : 06.09.2023

4.4 ★ din 41 comentarii
eustatiu06
06.09.2023

Am comandat un meniu care conținea cartofi prăjiți cu șnițel și am primit un șnițel mic, dar cartofii erau buni. Mâncarea era gustoasă, însă nu era atât cât era specificat în gramaj.

nicoara-miu
06.09.2023

Mâncare excelentă, variată și din plin. Personalul este foarte prietenos.

eustatiu06
06.09.2023

Am petrecut Revelionul anul acesta la acest restaurant și a fost o experiență dezamăgitoare. Mâncarea a fost de proastă calitate, iar servirea a fost total necorespunzătoare. Nu recomand acest restaurant nimănui; spun o chestiune și fac cu totul altceva.

emanoil83
06.09.2023

Am mâncat acum o săptămână și am observat lipsuri semnificative în acest restaurant. Servirea a fost slabă, mâncarea a fost de proastă calitate, iar tacâmurile erau murdare, în special furculița pe care au pus-o pe masă.

robert-paduraru
06.09.2023

Foarte frumos

Facebookpag

Ultimul update : 06.09.2023

5.0 ★ din 9 comentarii
maxim-costel
06.09.2023

Servire excelentă, mâncare delicioasă și porții generoase. Recomand cu căldură!

emanoil83
06.09.2023

Mâncare excelentă, servire pe măsură! Recomand cu încredere!

didina63
06.09.2023

Mulțumim pentru acest restaurant minunat. Era nevoie de ceva nou în oraș. Mâncarea a fost foarte bună. Totul a fost extraordinar. Ne-au fost îndeplinite toate dorințele și am avut parte de cea mai plăcută atmosferă. #Armonia

nechifor-simionescu
06.09.2023

Cel mai bun din Victoria.

dorinel-grecu
06.09.2023

Cea mai buna mâncare din toată zona.

Foursquare

Ultimul update : 06.09.2023

facundo-zelaya
06.09.2023

Cred că acesta este cel mai vechi restaurant din oraș; cel puțin, de când m-am născut, a fost mereu prezent, la fel ca și hotelul de deasupra acestuia.

Restaurantguru
1.0 ★ din 1 comentarii

FAQ

Alternativ, există și un alt loc de parcare, Parcare. Acesta se află la doar 260 m distanță de Armonia.

Fotografiile cu Armonia din orasul Victoria care sunt prezentate de către utilizatorii de pe Meniu. Acestea vă prezintă zona destinată pentru mâncat de la Armonia, interiorul, locul și, inevitabil, excepționalele Poze cu delicios mâncăruri de la Armonia.

Restaurante bine cotate în apropiere de Victoria