Recenzii - Armonia
Rezumatul recenziilor
A fost Didina Opris la Armonia în:
Mulțumim pentru acest restaurant minunat. Era nevoie de ceva nou în oraș. Mâncarea a fost foarte bună. Totul a fost extraordinar. Ne-au fost îndeplinite toate dorințele și am avut parte de cea mai plăcută atmosferă. #Armonia Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Eustațiu Savu la Armonia:
Am comandat un meniu care conținea cartofi prăjiți cu șnițel și am primit un șnițel mic, dar cartofii erau buni. Mâncarea era gustoasă, însă nu era atât cât era specificat în gramaj. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 06.09.2023
Am comandat un meniu care conținea cartofi prăjiți cu șnițel și am primit un șnițel mic, dar cartofii erau buni. Mâncarea era gustoasă, însă nu era atât cât era specificat în gramaj.
Am petrecut Revelionul anul acesta la acest restaurant și a fost o experiență dezamăgitoare. Mâncarea a fost de proastă calitate, iar servirea a fost total necorespunzătoare. Nu recomand acest restaurant nimănui; spun o chestiune și fac cu totul altceva.
Am mâncat acum o săptămână și am observat lipsuri semnificative în acest restaurant. Servirea a fost slabă, mâncarea a fost de proastă calitate, iar tacâmurile erau murdare, în special furculița pe care au pus-o pe masă.
Ultimul update : 06.09.2023
Servire excelentă, mâncare delicioasă și porții generoase. Recomand cu căldură!
Mulțumim pentru acest restaurant minunat. Era nevoie de ceva nou în oraș. Mâncarea a fost foarte bună. Totul a fost extraordinar. Ne-au fost îndeplinite toate dorințele și am avut parte de cea mai plăcută atmosferă. #Armonia
Ultimul update : 06.09.2023