Recenzii - La Vadean Victoria

Pizza, Pește, Vin

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.9 din 5
Excepţional | 192 comentarii

A fost Anonym la La Vadean Victoria în:

Eu sunt de părere ca merita nota 10 cu felicitări ! La Strada Victoria! Deoarece face o gustoasa pizza arata foarte bine lucra foarte curat și rapid! Mai ales ospătărița care e foarte serviabila și mai ales foarte deșteptă an privința copiilor, pt ca a știut Cum sa ami servească fetița antr- un fel sănătos! Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Facebookpag

Ultimul update : 05.01.2025

4.9 ★ din 91 comentarii
ciocanea-andreea
05.01.2025

Abia aștept sa o gust! Rezistați pana o sa vin in Victoria. Din surse sigure știu ca cea de aici din Germania este foarte buna deci.. și cea din Victoria cred ca este. Tot înainte băieți și felicitări pentru tot tot ce a-ți făcut pana acum????????????

tina-urda
05.01.2025

Un loc minunat, servire impecabila și o pizza extrem de savuroasa!! Felicitării și la mai mare, cum se spune la noi la ardeleni!!!

lavinia-salamon
05.01.2025

Complimente!,ansfarsit modificari an bine an orasul Victoria!, Complimente din nou!, bravo voua! Sunteti persoane deosebite!, si mai rar hotarati pentru o activitate asa frumoasa! Tot respectul!

mihaela-otac
05.01.2025

Bravo sunteți o minune pentru orașul nostru unde noi bunicii, părinți, prieteni putem ieși cu copii ,nepoți la o pizza ,,,,,!! Succes in continuare!!!

la-vadean-victoria
05.01.2025

Cele mai frumoase restaurante DIN zona ! Si cu un meniu mereu proaspat si de calitate!

Meniu

Ultimul update : 19.05.2022

5.0 ★ din 10 comentarii

This is not a restaurant review in English that can be translated. "Felicitări" in Romanian means "Congratulations" in English.

Notă de 10 pentru pizza pe care am mâncat-o aici, a fost extraordinară! Cu siguranță mă voi întoarce să mănânc din nou.

Eu sunt de părere ca merita nota 10 cu felicitări ! La Strada Victoria! Deoarece face o gustoasa pizza arata foarte bine lucra foarte curat și rapid! Mai ales ospătărița care e foarte serviabila și mai ales foarte deșteptă an privința copiilor, pt ca a știut Cum sa ami servească fetița antr- un fel sănătos!

As fi dat 10* daca erau pizza super buna foarte rapizi nu astepti o ora iar sala pentru copii e excelenta nu se plictisesc copii cand mergi la o pizza felicitări celor ce s-au implicat!!!

O pizza grozavă, un loc minunat cu oameni deosebiți!

Restaurantguru
4.9 ★ din 91 comentarii

FAQ

Media evaluării de 4.9 arată că restaurantul se numără printre top-urile tuturor oaspeților săi.

O altă opțiune de parcare oferă La Vadean Victoria, Parcare, la doar 612 m de restaurant.

Aceste Imagini de la La Vadean Victoria din Victoria au fost puse la dispoziție de comunitatea de pe Meniu. Acestea arată zona de luat masa la La Vadean Victoria, interioarul, locația și, desigur, minunate Imagini cu delicios mâncăruri de la La Vadean Victoria.

Restaurante bine cotate în apropiere de Victoria