Recenzii - Turkish Grill
Rezumatul recenziilor
Local cu accent turcesc, apreciat pentru shaorma, Adana kebap, Iskender, pizza și baklava gustoase, porții generoase și prețuri accesibile. Atmosfera este primitoare, cu muzică turcească și decor plăcut, ideal pentru prânz, brunch sau seri de vară. Calitatea mâncării e lăudată, însă serviciul e uneori inconsistent, cu personal insuficient și facilități mai puțin îngrijite. Potențial mare pentru cei în căutare de gust autentic la preț corect.
Ce nu-i place lui B22 la Turkish Grill:
Shaorma a fost scumpă și cu pieliță de pui, în plus față de carne. Poate că așa este tradiția lor, însă să plătești 50 de lei pe așa ceva nu este foarte convenabil. Serviciu: Mâncare la fața locului Tip de masă: Prânz Preț pe persoană: 40–60 lei
Mâncare: 3
Serviciu: 3
Atmosferă: 3 Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Shaorma a fost scumpă și cu pieliță de pui, în plus față de carne. Poate că așa este tradiția lor, însă să plătești 50 de lei pe așa ceva nu este foarte convenabil. Serviciu: Mâncare la fața locului Tip de masă: Prânz Preț pe persoană: 40–60 lei Mâncare: 3 Serviciu: 3 Atmosferă: 3
Dacă vă place să așteptați o oră după ce ați comandat mâncarea, acesta este locul perfect.
Vi se va recomanda să comandați un platou, prețul indicat în meniu fiind de 120 lei, dar acesta se aplică pe persoană, platoul fiind destinat pentru 2 persoane, adică 240 lei. Este o dovadă de neprofesionalism. Mai mult, nu aveau nici măcar jumătate din produsele menționate în meniu. Serviciu: La masă Tip de masă: Prânz Preț pe persoană: 120–140 lei.
Daca as putea sa dau mai puțin de o stea as da cu minus. Ni s-a spus ca singurul preparat este pui impreuna cu cartofi prajiti ca sa ne trezim pe bon cu : 40 ron pui (2 bucăți mici) 18 ron cartofi Nu ne- a fost oferit nici meniu iar cand am cerut explicații ni s-a ras in față. O bataie de joc, serivicii extrem de slabe. Nu recomand nimanui Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1

