Recenzii - Turkish Grill

Turcească, Grătar, Pizza

Rezumatul recenziilor

Local cu accent turcesc, apreciat pentru shaorma, Adana kebap, Iskender, pizza și baklava gustoase, porții generoase și prețuri accesibile. Atmosfera este primitoare, cu muzică turcească și decor plăcut, ideal pentru prânz, brunch sau seri de vară. Calitatea mâncării e lăudată, însă serviciul e uneori inconsistent, cu personal insuficient și facilități mai puțin îngrijite. Potențial mare pentru cei în căutare de gust autentic la preț corect.

Scor Total
3.3 din 5
Bine | 883 comentarii

Ce nu-i place lui B22 la Turkish Grill:

Shaorma a fost scumpă și cu pieliță de pui, în plus față de carne. Poate că așa este tradiția lor, însă să plătești 50 de lei pe așa ceva nu este foarte convenabil. Serviciu: Mâncare la fața locului Tip de masă: Prânz Preț pe persoană: 40–60 lei

Mâncare: 3

Serviciu: 3

Atmosferă: 3 Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google

Ultimul update : 19.01.2025

1.5 ★ din 30 comentarii
b22
19.01.2025

Shaorma a fost scumpă și cu pieliță de pui, în plus față de carne. Poate că așa este tradiția lor, însă să plătești 50 de lei pe așa ceva nu este foarte convenabil. Serviciu: Mâncare la fața locului Tip de masă: Prânz Preț pe persoană: 40–60 lei Mâncare: 3 Serviciu: 3 Atmosferă: 3

meteor-chaser
19.01.2025

Dacă vă place să așteptați o oră după ce ați comandat mâncarea, acesta este locul perfect.

ionut-ilie-vine8456
19.01.2025

Vi se va recomanda să comandați un platou, prețul indicat în meniu fiind de 120 lei, dar acesta se aplică pe persoană, platoul fiind destinat pentru 2 persoane, adică 240 lei. Este o dovadă de neprofesionalism. Mai mult, nu aveau nici măcar jumătate din produsele menționate în meniu. Serviciu: La masă Tip de masă: Prânz Preț pe persoană: 120–140 lei.

ioana-alexandra-necu
19.01.2025

Daca as putea sa dau mai puțin de o stea as da cu minus. Ni s-a spus ca singurul preparat este pui impreuna cu cartofi prajiti ca sa ne trezim pe bon cu : 40 ron pui (2 bucăți mici) 18 ron cartofi Nu ne- a fost oferit nici meniu iar cand am cerut explicații ni s-a ras in față. O bataie de joc, serivicii extrem de slabe. Nu recomand nimanui Food: 1 Service: 1 Atmosphere: 1

Tripadvisor
2.5 ★ din 16 comentarii
Restaurantguru
3.8 ★ din 837 comentarii

FAQ

Alternativ, există și un alt loc de parcare, Parcare Hotel Afrodita. Acesta este la doar 92 m distanță de Turkish Grill.

Uimitoarele Imagini de la Turkish Grill din Venus au fost introduse de către comunitatea de pe Meniu. Acestea îți arată sala de mese de la Turkish Grill, interiorul, locația și, în mod evident, superbe Imagini cu savuros meniuri de la Turkish Grill.

Restaurante bine cotate în apropiere de Venus