Recenzii - Terasa Pescarilor
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Terasa Pescarilor în:
Super!!! Cele mai bune midii pe plita si hamsii pe care le am mancat pe litoral. Bucatarul de nota 10 la fel si personalul, foarte jovial. Preturi decente! Vom savura cu incredere tot meniul! Recomabdam Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Mâncarea a fost acceptabilă. Dar plaja... era infectă, plină de gunoaie, iar saltelele de la șezlonguri erau murdare.
Sprot congelat în loc de hamsie; toaleta era foarte murdară, sezlongurile erau neigienice, iar nisipul era foarte tare, ca piatra. Nu recomand!
Super!!! Cele mai bune midii pe plita si hamsii pe care le am mancat pe litoral. Bucatarul de nota 10 la fel si personalul, foarte jovial. Preturi decente! Vom savura cu incredere tot meniul! Recomabdam
Ultimul update : 19.01.2025


