Recenzii - La Caru' Cu Scoici
Rezumatul recenziilor
Pe malul mării, localul impresionează printr-o atmosferă grecească, terasă cu priveliște şi personal prietenos; fructele de mare şi peştele sunt apreciate, iar locul are şi teren de joacă pentru copii. Totuşi experienţa e variabilă: preţurile pot fi ridicate, au fost sesizate porţii/greutăţi inexacte şi probleme serioase de igienă la unele preparate — avertisment pentru clienţi. Recomandat pentru o masă scenică de fructe de mare, dar verificaţi calitatea produselor şi nota de plată înainte de a comanda.
Ce nu-i place lui Anonym la La Caru' Cu Scoici:
Am comandat o porție de anșoa, care din păcate avea un gust foarte amar, probabil din cauza că nu era curată... A fost imposibil de mâncat! Serviciu: Mâncare la restaurant Tipul mesei: Cină Mâncare: 1 Serviciu: 5 Atmosferă: 5 Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Am comandat o porție de anșoa, care din păcate avea un gust foarte amar, probabil din cauza că nu era curată... A fost imposibil de mâncat! Serviciu: Mâncare la restaurant Tipul mesei: Cină Mâncare: 1 Serviciu: 5 Atmosferă: 5
Locație excelentă, personal prietenos, mâncare delicioasă, dar...un pic cam costisitoare.
Locație de vis pe malul mării. Ideală pentru întreaga familie. Servire promptă.



