Recenzii - Complex Insula

Fructe De Mare, European, Românesc

Rezumatul recenziilor

Restaurantul a fost evaluat în moduri diferite de clienți. Unii au fost nemulțumiți de calitatea scăzută a mâncărurilor și de practicile culinare nesigure. În ciuda acestor aspecte, unii au lăudat atmosfera plăcută și priveliștea frumoasă. Servirea a fost apreciată, dar prețurile ridicate au fost criticate de mulți. Totuși, unii clienți au rezervat cuvinte laudative pentru calitatea mâncărurilor, servire rapidă și amabilitatea personalului. Cu toate acestea, mulți recomandă cu căldură restaurantul, apreciind prospețimea și gustul mâncărurilor. Este considerat un loc de luat în considerare pentru o masă delicioasă și o experiență plăcută.

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 96 comentarii

A fost Anonym la Complex Insula în:

Acesta este cel mai bun restaurant pe care l-am găsit în Neptun, tot ce am mâncat a fost proaspăt și gustos, iar un alt plus a fost personalul, care ne-a făcut să ne simțim bineveniți în acest loc. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Celia Pop la Complex Insula:

cea mai proasta mancare si servicii pe care le-am experimentat in neptun. a așteptat ca chelnerul să ia comanda timp de 20 de minute și a primit altceva la sfârșit. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 23.01.2023

3.3 ★ din 20 comentarii
celia31
23.01.2023

Cea mai proasta mancare si servicii pe care le-am experimentat in neptun. a așteptat ca chelnerul să ia comanda timp de 20 de minute și a primit altceva la sfârșit.

anghel-cristea
23.01.2023

Obisnuiam sa mancam aici inainte de pandemie. Lucrurile s-au schimbat mult, acum nu mai este locul cu mancare buna. Am luat cina aici si dupa ce am asteptat sa ne luam comanda, ne-a spus ca nu are supa, nimic pe meniu, carpa si nici "lipii". Exact ce am decis sa comandam. A trebuit sa alegem altceva din meniu. A adus fiului nostru de 5 ani cateva spaghete cu mult piper, desi meniul nu specifica ca este un fel picant. Preparatele comandate au venit aproape reci si cartofii prajiti erau reci si aproape uscati (cartofi congelati). A durat aproape o ora pana cand ne-a servit. Nu recomand. In afara de faptul ca era un loc mai placut ca atmosfera, personalul si mancarea ne-au dezamagit.

Acesta este cel mai bun restaurant pe care l-am găsit în Neptun, tot ce am mâncat a fost proaspăt și gustos, iar un alt plus a fost personalul, care ne-a făcut să ne simțim bineveniți în acest loc.

teodor-iacob
23.01.2023

Am avut o seară foarte plăcută cu o vedere superbă asupra lacului din Neptun. Mâncarea este delicioasă și recomandăm cu căldură midiile, care sunt foarte proaspete, și platoul mixt cu specialități din pește. Este necesară rezervarea în avans! Animalele de companie mici sunt...permise, cățelul nostru a fost foarte fericit. Bucurați-vă!

Tripadvisor
4.0 ★ din 76 comentarii

FAQ

O altă opțiune de parcare oferă Complex Insula, Parcare Hotel Raluca, la doar 361 m de restaurant.

Fotografiile cu Complex Insula din Venus au fost prezentate de către comunitatea Meniu. Ele expun zona de dining de la Complex Insula, decorațiunea interioară, locația și, absolut, incredibile Poze ale rafinate meniuri de la Complex Insula.

Restaurante bine cotate în apropiere de Venus