VarieTea - Vadodara

Cafenele, Fast Food, Cafea
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

VarieTea

VarieTea
3.7 / 5 (323 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Baalkrishan

Recenzii

★ 3.7 / 5 from 323 reviews
mohit-samuel
11.08.2017

Acesta a fost pentru mult timp un loc de întâlnire preferat printre mine și prietenii mei. Au ceaiuri uimitoare cu o varietate destul de bună (așa cum sugerează și numele), de asemenea, au paste panninis uimitoare și milkshake-uri frumoase !! Cu siguranță merită banii! Serviciul a fost destul de bun și există două seturi de locuri: 1) spații de grădină în aer liber 2) tipuri de mese fine în interior, ambele sunt la fel de bune!

pinky-edwin
11.08.2017

Costul a fost prea mare și serviciul nu a fost satisfăcător! Nu puteți comanda un lucru între 3 persoane pentru că vor face chipuri și, în plus, nu vă vor lăsa să stați mult timp dacă ați terminat. Deci, ar trebui să mergi numai dacă vrei să mergi mai puțin timp!

jdugar
11.08.2017

VarieTEA este un loc frumos de relaxare în aer liber în vadodara. În interior au 2 nivele. Un loc prietenos cu studenții, cu un mediu imaculat. Au un sistem de a suna un clopot. A fost destul de ispititor. ???? INDIANO sizzler era din brânză de vaci aruncată în sos brun împreună cu desi pulao, legume asortate și cartofi prăjiți nu sunt atât de grozavi. Sizzler-ul MEXICANO avea cubulețe de brânză de vaci în sos de piper negru, însoțit de orez mexican, legume, chipsuri de tortilla și cartofi prăjiți, a fost apăsător și plăcut. ???? Capresse a fost servit pe delicioase panini a fost doar extraordinar și delicios. ???? Gust: 3,5 / 5 Serviciu: 3/5 Ambianță: 4/5 Raport calitate / preț: 4/5 Cât despre burps, aș da „VarieTEA”: 4 burps! ????

mohan-baalkrishan
11.08.2017

Foarte foarte scump. Putem avea aceleași lucruri în locuri diferite la un preț puțin mai mic. Doar ceaiul este nou. Dar asta chiar destul de scump. Pe scurt, acest loc este scump. Mai bine mergeți la cafea appetito, închisoare, Kafi pibama, Qwiches, cafenea Brother, cultura cafelei.

shweta-beharry
11.08.2017

Mâncarea este bună, dar supraevaluată! Și vi se cere să plecați în minutul în care ați terminat de mâncat. Scaunele în aer liber sunt grozave. Mai mult personal poate face față locului fără probleme.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: