Recenzii - Sigdi Restaurant
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.1 din 5 Bine | 738 comentarii
A fost Hanuman Jayaraman la Sigdi Restaurant în:
Bine, dar nu de top. Prețurile sunt puțin mari, dar este bine. Personalul este cam dur. Cu toate acestea, calitatea mâncării este excelentă. Are o sală imensă pentru banchete și o mare varietate de delicatese în meniu. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENGoogle
3.7 ★ din 306 comentarii
Tripadvisor
3.0 ★ din 28 comentarii
Int Restaurants
3.5 ★ din 364 comentarii