Sigdi Restaurant - Vadodara
Sigdi Restaurant
Descriere
Imagini
Recenzii
Da! Spune tot. Bunătate 140 de caractere pentru un cuvânt de 4 litere? Ești nebun după Zomato? Ce ar trebui să scriu aici? Acolo! Am terminat.
Mâncare foarte proastă și cel mai prost serviciu. Mâncarea avea cel puțin o zi și nu a fost înlocuită de manager. Mancare nesanitara cu servicii slabe.
Bine, dar nu de top. Prețurile sunt puțin mari, dar este bine. Personalul este cam dur. Cu toate acestea, calitatea mâncării este excelentă. Are o sală imensă pentru banchete și o mare varietate de delicatese în meniu.
M-am dus la prânz și am comandat punjabi nelimitat. Nu există mese pentru două sau trei persoane. Trebuie să stați pe mese mai mari, ceea ce nu este deloc confortabil. Personalul nu a fost bine informat despre mâncare. Personalul trebuie să lucreze și la comunicarea lor non-verbală. Au tendința de a face fețe care m-au făcut instantaneu să mă dezinteresez să vorbesc cu ei. Mâncarea nu era bună. Chatni verzi pe care le servesc cu începători a fost cel mai rău pe care l-am avut vreodată. A lipsit consistența și gustul. Legumele crocante și hara-bhara kabab au avut mult ulei. Cartoful pentru grătar a fost surprinzător de mare și bland de mâncat. Presupun că a nu servi un grătar a fost o opțiune mai bună decât cartofii mari fără gust. Orezul și daalul erau foarte bune și aveau o aromă de uz casnic indian. Nu mi-a plăcut înghețata pe care au servit-o. Ar fi putut să servească unul cu un gust mai bun, cel puțin un fesier. Ambianța este bună. Multă lume a apreciat acest loc. Poate că trebuie să merg din nou în acest loc pentru a mă asigura.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

