Recenzii - Vineri15

Internațional, Britanic, Italian

Rezumatul recenziilor

La restaurantul Vineri15, atmosfera vibrantă și grădina spațioasă atrag clienți în căutarea unei seri plăcute. Deși meniul oferă opțiuni variate, inclusiv nachos și pizza gustoasă, umplutura pentru burgeri și deserturile se pot dovedi dezamăgitor de mici și mediocre. Serviciul lasă de dorit, cu întârziere în livrarea comenzilor și personal care pare demotivat, care preferă să fumeze și să se distreze în loc să se concentreze pe clienți. Prețurile sunt rezonabile pentru Timișoara, însă calitatea serviciilor și preparatelor nu întotdeauna justifică costurile, ceea ce face acest loc mai potrivit pentru băuturi decât pentru mese complete.

Scor Total
3.5 din 5
Foarte bine | 77 comentarii

A fost Anonym la Vineri15 în:

Cel mai bun loc pentru întâlniri, cină de familie, perfect pentru evenimente, personal prietenos. De asemenea, pe lista evenimentelor se află festivalul Diskoteca. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la Vineri15:

Grădina este ciudată și spațioasă, cu o atmosferă plăcută. Partea interioară este destul de plictisitoare. Mâncarea este foarte bună, vinul este excesiv de scump și oferta de bere este slabă. Aceste aspecte nu ar conta prea mult dacă nu ar fi pentru serviciul foarte prost pe care l-am primit ultimele două...ori. Trebuie să tragi de acei adolescenți la masa ta pentru a fi serviți. Mi-a părut rău pentru ei (nu s-a bucu... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 14.03.2023

4.3 ★ din 19 comentarii
paul-robinson-8
14.03.2023

Grădina este ciudată și spațioasă, cu o atmosferă plăcută. Partea interioară este destul de plictisitoare. Mâncarea este foarte bună, vinul este excesiv de scump și oferta de bere este slabă. Aceste aspecte nu ar conta prea mult dacă nu ar fi pentru serviciul foarte prost pe care l-am primit ultimele două...ori. Trebuie să tragi de acei adolescenți la masa ta pentru a fi serviți. Mi-a părut rău pentru ei (nu s-a bucurat deloc de munca sa) și l-am lăsat bacșiș, el nici măcar nu a mulțumit...

ilia-chernov
14.03.2023

Cel mai bun loc pentru întâlniri, cină de familie, perfect pentru evenimente, personal prietenos. De asemenea, pe lista evenimentelor se află festivalul Diskoteca.

keith73-2
14.03.2023

Localul a fost cu adevărat minunat, mâncarea a fost și ea delicioasă, iar oamenii au fost foarte amabili. Concert frumos.

Tripadvisor
3.5 ★ din 58 comentarii

FAQ

Alternativ, există și un alt loc de parcare, Park. Acesta se află la doar 448 m distanță de Vineri15.

Imaginile cu Vineri15 din orasul Timişoara care sunt afișate de către utilizatorii de pe Meniu. Acestea vă prezintă zona destinată pentru mâncat de la Vineri15, interiorul, locul și, inevitabil, excepționalele Fotografii cu delicios gustări de la Vineri15.

Restaurante bine cotate în apropiere de Timişoara