Recenzii - Sky Rooftop
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Sky Rooftop în:
O experiență plăcută pentru cei care doresc să aibă o vedere de ansamblu asupra orașului Timișoara. Serviciul a fost foarte prietenos, dar destul de lent; nu sunt sigur dacă este un lucru obișnuit, dar am așteptat destul de mult pentru a comanda și, de asemenea, pentru deserturi. Prețul a fost corespunzător tipului de restaurant. BR ALEX Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 20.02.2023
O experiență plăcută pentru cei care doresc să aibă o vedere de ansamblu asupra orașului Timișoara. Serviciul a fost foarte prietenos, dar destul de lent; nu sunt sigur dacă este un lucru obișnuit, dar am așteptat destul de mult pentru a comanda și, de asemenea, pentru deserturi. Prețul a fost corespunzător tipului de restaurant. BR ALEX
Mâncare bună, locație excelentă. Era un pic prea cald vara, dar mâncarea a fost delicioasă. Printre primele 3 cele mai bune restaurante din Timișoara.
Ultimul update : 22.02.2024
Restaurant de top ce ofera o priveliste superba asupra Timisoarei! Mancare gustoasa, frumos prezentata si servita intr-un ambient foarte elegant si cald! Servicii ireprosabile oferite de personalul foarte bine pregatit si amabil! Multumim inca o data conducerii si intregului personal pentru contributia deosebita la o seara de vis!!!
Best place in town!!!! Servire ireproșabilă și mancarea: curcubeu în cerul gurii!
„Da, îmi place! Mâncarea este bine gătită și prezentată atrăgător. Personalul tânăr este atent și elegant în gesturi, fără a fi obositor. Recomand cu căldură acest local!”