Misto - Timişoara

Italian, European, Baruri

Misto

Misto
4.1 / 5 (10 reviews)

Descriere

Situat în centrul istoric al orașului, acest restaurant atrage atenția cu burgeri din carne de Angus și un meniu variat. Recenziile reflectă o paletă de experiențe, de la elogii pentru burgerii delicioși și preparate rafinate, până la unele dezamăgiri legate de calitatea cărnii. Serviciul este, în general, apreciat, deși unele interacțiuni cu personalul au fost criticate. Atmosfera modernă a restaurantului și preparatele gustoase, inclusiv supe și paste, au fost lăudate, iar prețurile accesibile adaugă un plus. Cu toate acestea, absența aerului condiționat în interior poate afecta confortul oaspeților în zilele călduroase.

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Severin

Recenzii

★ 4.1 / 5 from 10 reviews
craciun-severin
15.01.2018

Conducerea promovează burgerii pentru carnea de Angus, dar să fiu sincer, fie carnea nu era bună, fie bucătarul nu era bun, pentru că acea chiflă a fost un eșec. Cred că carnea a fost congelată și apoi dezghețată, altfel nu îmi pot explica consistența super compactă. Am cerut și mediu-sângera, așa că am primit o bucată de carne departe de a fi atrăgătoare, privindu-mă dintr-un burger altfel arătos. Nu am putut s-o mănânc și m-am plâns chelneriței care a fost apoi nepoliticoasă și a strigat plângerea mea în toată resturantul. Managerul m-a contactat ulterior pentru a apăra mai departe localul, fără a lua în considerare că plângerea mea ar putea fi corectă și că ar trebui făcută o investigație. Serviciu slab, zero respect pentru calitatea propriei lor mâncări.

pajdachitsh
15.01.2018

Mâncarea unui burger în acest loc este întotdeauna o plăcere și pentru mine ar fi 5 stele. Dezavantajul este că în vara poți mânca doar pe terasă deoarece nu au aer condiționat în interior. Și ar fi minunat dacă ar face și porții mai mici pentru copii.

boroka86
15.01.2018

Am mers aici cu niște americani care vizitau Timișoara și care doreau să mănânce un burger. Ei au declarat că burgerul era foarte bun. Eu am avut lava cake-ul, care a fost de asemenea foarte bun. Limonada a fost excelentă. Am intrat în restaurant sperând că nu va fi la fel de fierbinte ca afară pe terasă, dar de fapt a fost chiar mai rău.

FAQ

Folosești WiFi al stabilimentului fără costuri suplimentare.

Sunt disponibile scaune înalte speciale pentru copii mici și bebeluși.

Restaurantul acceptă de asemenea carduri de credit de la furnizorii obișnuiți ca mijloc de plată.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: