Recenzii - Il Peperoncino
Rezumatul recenziilor
Acest restaurant ofera o experienta variata pentru clientii sai, cu mancare in general buna, dar servire lenta in unele cazuri. Pestele si carnea sunt la preturi accesibile, iar pizza si pastele sunt apreciate pentru prospetimea ingredientelor. Atmosfera interioara este placuta, cu un decor colorat, dar baia ar putea fi imbunatatita. Personalul este prietenos, iar pizza este laudata pentru gustul bun atat calda, cat si rece. Cu toate acestea, mancarea poate sa nu fie mereu pe gustul celor mai pretentiosi.
Scor Total
3.7 din 5 Foarte bine | 16 comentarii
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 05.02.2019
2.5 ★ din 16 comentarii
Carnea a fost crudă. Cartofii mai puțini decât de obicei, aceasta fiind a treia comandă la ei.
Carnea a fost cruda. Cartofii mai putini decât de obicei, aceasta find a 3-a comanda la ei.
FAQ
Cel de-al doilea cel mai apropiat loc de parcare este Parcare Donna Ana, la 270 metri de Il Peperoncino.