Recenzii - Il Peperoncino

#11 - Vegetarian - Timişoara, Italian, Pizza

Rezumatul recenziilor

Acest restaurant ofera o experienta variata pentru clientii sai, cu mancare in general buna, dar servire lenta in unele cazuri. Pestele si carnea sunt la preturi accesibile, iar pizza si pastele sunt apreciate pentru prospetimea ingredientelor. Atmosfera interioara este placuta, cu un decor colorat, dar baia ar putea fi imbunatatita. Personalul este prietenos, iar pizza este laudata pentru gustul bun atat calda, cat si rece. Cu toate acestea, mancarea poate sa nu fie mereu pe gustul celor mai pretentiosi.

Scor Total
3.7 din 5
Foarte bine | 16 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 05.02.2019

2.5 ★ din 16 comentarii

Carnea a fost crudă. Cartofii mai puțini decât de obicei, aceasta fiind a treia comandă la ei.

Am comandat paste. Au fost gustoase, dar sosul s-a întărit până când au ajuns.

Carnea a fost cruda. Cartofii mai putini decât de obicei, aceasta find a 3-a comanda la ei.

Carnea a fost crudă. Cartofii mai puțini decât de obicei, aceasta fiind a treia comandă la ei.

FAQ

Cel de-al doilea cel mai apropiat loc de parcare este Parcare Donna Ana, la 270 metri de Il Peperoncino.

Restaurante bine cotate în apropiere de Timişoara