Q Dining - Sydney

Australian Modern, Restaurante, Pește
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Q Dining

Q Dining
3.7 / 5 (1623 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Beverly

Recenzii

★ 3.7 / 5 from 1623 reviews
cbuckridge-1
14.08.2017

Q Dining este în cartea de divertisment. Am comandat creveții cu bulion pentru intrarea și fripturile pentru rețele. Friptura a fost foarte mică, iar vinetele au fost de obicei. M-am așteptat mai mult de la acest restaurant, care este așteptat în opinia satului și tema restaurantului fin.

zprohaska
14.08.2017

Aceasta a fost prima data in Q mese. Nu știam ce am avut de asteptat, si a fost placut surprins de faptul că camera nu a fost prea mare, ceea ce a însemnat am putea relaxa și bucura de spațiul nostru privat între celelalte tabele. Jale Jale Serviciul a fost excepțional, iar personalul a fost foarte invitat și pacient. Am fost un tabel de 11, astfel încât să vă puteți imagina întrebările care nu au avut niciodată. Chelnerița noastră a fost foarte atent și nimic nu a fost o problemă. Jale Jale Punctul culminant pentru mine a fost locația, atmosfera relaxantă și serviciul extraordinar ????????? Mâncarea era drăguță, dar pentru mine nu eram un punct culminant. Jale Jale De asemenea, am avut o privire la barul de deasupra restaurantului, dar nu mai mult timp să stau și să beau cu această ocazie. Se numește Hacienda Bar și îmi place decorul. Are o vedere la podul portului și are o atmosferă minunată. Trebuie să adăugați la lista mea foarte lungă de locuri pentru a încerca.

sanjeev65
14.08.2017

În ceea ce privește restaurantele hotelului du-te, mâncarea în Q mese a fost destul de bine, cu toate că prețurile pentru ceea ce primesc abrupt. Am avut captura de zi cu zi, Oceanul Trout într-un sos Buer-Blanc cu Capsicum. Peștele era frumos și se topește în gură. Sosul a fost un pic prea greu pentru mine, dar prietenul meu a crezut că este bun pentru pește. Am avut, de asemenea, mielul m-am bucurat pentru gustul său. Cu toate acestea, această instanță nu avea nici un sos, așa că a fost destul de uscat. Un element asemănător ca un JUS a îmbunătățit cu adevărat instanța. Eroul incontestabil al nopții a fost Baverul de carne de vită Kobe. Perfect înseamnă rar, a fost servit cu donații de iarbă și trufe. Doar deliruri pozitive ale celor care au comandat. Salata de quinoa și FreeberH au nevoie de mai multe condimente, dar nici o opțiune proastă pentru o parte. Am constatat că serviciul a fost, din păcate, o scăpare reală. Cercetarea noastră după o umple din nou pâine, cu nduja se întâmplă, a fost cu ronțăit reticență, așa cum a fost un anchete imens (serios, ceea ce ne-am dori să răspândească nduja în cazul în care nu vine în primul rând cu biscuiți sau pâine?! ). A trebuit să cerem în mod constant ochelarii de apă, deoarece serverele ar umple doar paharul persoanei care a cerut fără să umple celelalte pahare pe masă de pe masă. Mâncarea era într-adevăr lentă - a durat aproximativ 45 de minute până la o oră până când net a sosit efectiv - și una dintre ordinele noastre lipsea. Majoritatea angajaților au fost destul de neprieteni la care a fost un obstacol. Nu a rănit că de fapt se sparg un zâmbet real. Deși am crezut că mâncarea a fost decentă cu mâncarea Q, scorul inferior reflectă valoarea slabă și serviciul.

ihamill-2
14.08.2017

În ceea ce privește restaurantele hotelului, mâncarea din mese Q a fost destul de bună, deși prețurile pentru ceea ce primesc abrupte. Am avut captura zilnică, păstrăvul oceanului într-un sos Buer-Blanc cu capsicum. Peștele era frumos și topit în gură. Sosul a fost un pic prea greu pentru mine, dar prietenul meu a crezut că este bun pentru pește. De asemenea, am avut mielul mi-a plăcut pentru gustul său. Cu toate acestea, această instanță nu avea nici un sos, așa că a fost destul de uscat. Un element asemănător ca un JUS a îmbunătățit cu adevărat instanța. Eroul incontestabil al nopții a fost Baverul de carne de vită Kobe. Perfect înseamnă rar, a fost servit cu donații de iarbă și trufe. Doar raves pozitivi ai celor care au comandat-o. Salata de quinoa și FreeberH au nevoie de mai multe condimente, dar nici o opțiune proastă pentru o parte. Am constatat că serviciul a fost, din păcate, o scăpare reală. Ancheta noastră după o reîncărcare a pâinii cu NDUJA a fost cu reticența zdrobitoare, deoarece a fost o întrebare uriașă (serioasă, ce am fost ... Citiți mai mult

steve-hayes
14.08.2017

Locație excelentă cu vederi frumoase, dar serviciul lipsea, dar nu avea atunci când vă așteptați într-un restaurant cu un meniu scump. Meniul a fost bine, dar Sydney este răsfățat pentru alegeri, așa că nu ne vom întoarce în curând.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: