Kobow - Sydney
Kobow
Descriere
Imagini
Recenzii
A mers cu alți trei dintre prietenii mei. Am avut cea mai gravă experiență de hrană coreeană vreodată. Am comandat Kimchi Pancake, Yakiniku și oală de fructe de mare. Pancake-ul Kimchi a fost ars și a fost cel mai rău pancake Kimchi pe care l-am avut vreodată. Despre mărimea cărnii servite. Am fost "înspăimântați" la dimensiunea lui, deoarece era prea mică! Serviciul a fost în regulă, dar altul decât că totul nu a fost satisfăcător.
Serviciu absolut șocant și răspuns de la manager și personal. Comandarea a avut prea mult timp, personalul a vărsat apă pe telefonul meu fără nici o formă de recunoaștere sau îmi pare rău. Anterior, când am comandat ombiliculul nostru de capăt, două porțiuni au fost umplute și substanțiale. Astăzi, când am comandat 3 porții, am primit o mică parte și când am întrebat despre asta, ni sa spus că au fost cele 3 porții. Am explicat managerului că, în trecut, am primit mai mult decât acest lucru și acest lucru nu a echivalent cu alimente în valoare de 45 de dolari. Managerul a refuzat să ne asculte când i-am explicat că am primit mai multă carne de porc în trecut într-o singură porție. Ea a insistat că cântărește porțiile chiar și atunci când am făcut referire la imaginea din meniu, am primit ceea ce am estima să fie mai puțin de 100 de grame de carne pentru 45 de dolari. În plus, a trebuit să cerem plăci să mănânce, deoarece nu am primit nimic pe masă. Când am spus managerului de apă să fie vărsat pe telefon, ea a respins-o că a pretins că "noi foarte ocupați". Chiar dacă 80% din tabele au fost libere. Dezamăgând că am avut această experiență, chiar dacă mâncarea era foarte frumoasă. Nu se va întoarce din nou.
Serviciu absolut șocant și răspuns de la manager și personal. Comandarea a avut prea mult timp, personalul a vărsat apă pe telefonul meu fără nici o formă de recunoaștere sau îmi pare rău. Anterior, când am comandat ombiliculul nostru de capăt, două porțiuni au fost umplute și substanțiale. Astăzi, când am comandat 3 porții, am primit o mică parte și când am întrebat despre asta, ni sa spus că au fost cele 3 porții. Am explicat managerului că, în trecut, am primit mai mult decât acest lucru și acest lucru nu a echivalent cu alimente în valoare de 45 de dolari. Managerul a refuzat să ne asculte când i-am explicat că am primit mai multă carne de porc în trecut într-o singură porție. Ea a insistat că cântărește porțiile chiar și atunci când am făcut referire la imaginea din meniu, am primit ceea ce am estima să fie mai puțin de 100 de grame de carne pentru 45 de dolari. În plus, a trebuit să cerem plăci să mănânce, deoarece nu am primit nimic pe masă. Când am spus managerului de apă să fie vărsat pe telefon, a respins ... citiți mai mult
Acest loc este ideal pentru grupuri mari și, de asemenea, dacă vă așteptați să petreceți mai mult timp cu prietenii dvs. fără a fi grăbit să vă soluționați factura. Au fost 16 dintre noi, astfel încât nu au fost disponibile multe opțiuni disponibile în CBD. Sunt de acord că nu este cel mai bun loc pentru Coreean BBQ. Restaurantul nu are ventilație, se simte cald acolo. Am transpirat chiar înainte ca mâncarea să fie servită. Trebuie să treci printr-un labirint pentru a merge la toalete. Hotpot-ul mare costă doar 35 de dolari, pentru aceeași dimensiune pe care ar trebui să o plătiți între 40 - $ 50 în alte locuri coreene. Gustul a fost bine, fără plângeri. Puiul prăjit prăjit cu sos fierbinte era Yum! Cel mai bun dintre toate sunt doar 25 de dolari pentru dimensiuni mari! Jap Chae $ 15 a fost în regulă. Cu toate acestea, pancake a fost dezamăgitor. Du-te la Madang dacă vrei clătite delicioase. Mâncărurile laterale nu erau cele mai bune din oraș, dar sunt încă în regulă. Serviciul a fost în regulă. Restaurantul a fost plin de 7:00 la 9:00 în noaptea de vineri. Proiectul de lege a venit la mai puțin de 15 dolari pe persoană, care este foarte ieftin pentru alimentele coreene. Pentru acest preț, aș spune că este cu siguranță o valoare bună pentru bani. Ei bine, dacă vă așteptați o experiență de mese memorabilă, mâncare specială care lasă impresie de neuitat, serviciu de 5 stele, etc ... Nu ar mai costa 15 USD.
Acest loc este ideal pentru grupuri mari și, de asemenea, dacă vă așteptați să petreceți mai mult timp cu prietenii dvs. fără a fi grăbit să vă soluționați factura. Au fost 16 dintre noi, astfel încât nu au fost disponibile multe opțiuni disponibile în CBD. Sunt de acord că nu este cel mai bun loc pentru Coreean BBQ. Restaurantul nu are ventilație, se simte cald acolo. Am transpirat chiar înainte ca mâncarea să fie servită. Trebuie să treci printr-un labirint pentru a merge la toalete. Hotpot-ul mare costă doar 35 de dolari, pentru aceeași dimensiune pe care ar trebui să o plătiți între 40 - $ 50 în alte locuri coreene. Gustul a fost bine, fără plângeri. Puiul prăjit prăjit cu sos fierbinte era Yum! Cel mai bun dintre toate sunt doar 25 de dolari pentru dimensiuni mari! Jap Chae $ 15 a fost în regulă. Cu toate acestea, pancake a fost dezamăgitor. Du-te la Madang dacă vrei clătite delicioase. Mâncărurile laterale nu erau cele mai bune din oraș, dar sunt încă în regulă. Serviciul a fost în regulă. Restaurantul a fost plin de 7:00 la 9:00 în noaptea de vineri. Proiectul de lege a venit la mai puțin de 15 dolari pe persoană, care este foarte ieftin pentru alimentele coreene. Pentru... citiți mai mult
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

