Recenzii - Battalion
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.04.2021
Timpul de a merge la Batalion. Mâncarea a fost excelentă, dar porțiunile sunt foarte mici. Băuturile au fost la punct! A avut un mod de modă veche. Serviciul a fost, de asemenea, foarte bun. Dar nivelul zgomotului a fost ridicol, abia auzise soția mea să vorbească. Numai motivul, am dat începerea în unele zone au fost, mărimea pounii nu că im un tip mare, ci pentru preț și nivel de zgomot
O astfel de experiență unică a unui foc vechi care a servit unele dintre cele mai delicioase și unice feluri de mâncare italiene din oraș ... pe cele mai tari plăci! Este o vizită trebuie să viziteze! apuca o masă la etaj, astfel încât să puteți vedea în toată zona de sud-downdownown în special punctul de vedere al Turnului Americas
Am vizitat ultima dată cu ani în urmă și calitatea și selecția alimentelor nu au fost la fel de bune. Octopus a fost super de pește și necinstit și restul alimentelor noastre era mediocru. Îndoielnic ne vom întoarce