Recenzii - Scuzzi's Italian Grill
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 09.10.2018
Am venit de ziua prietenului meu. A fost extrem de dezamăgitor. Mâncarea a fost îngrozitoare și a scump. A existat, de asemenea, o alegere limitată. Salata de cezar era îngrozitoare și plină de salate galbene care o făceau amară. Nu am mai fost la restaurant de ani de zile și în mod clar a coborât. Am vorbit cu un prieten și el a avut aceeași părere. Serviciul a fost ok, dar lent. De fapt, băiatul a uitat să ne dea unuia dintre noi apă și când am cerut-o, s-a certat cu noi și a spus că a dat-o. A fost într-adevăr o risipă de Moey, dar mai important, a distrus petrecerea de ziua de naștere.
Am avut un grup de șase și serviciul a fost fantastic. Nu s-au simțit grăbiți când unii dintre oaspeții noștri au intrat în trafic și au întârziat, dar chelnerul ne-a făcut așteptarea plăcută și ne-a înțeles situația. Cu siguranță l-aș recomanda pentru o ocazie specială.
Priveliștea este uimitoare, dar mâncarea este groaznică. Am comandat două fripturi, iar cea bine făcută a fost complet arsă, iar bunul mijlociu era mai rar decât mijlocul. Prietena nu i-a atins mâncarea și personalul nu a oferit alternative. Am comandat supa de ciuperci sperând că ar putea fi doar fripturi, dar asta a fost mai rău decât friptura. Personalul nici măcar nu s-a oferit să ne ia nicio factură, ceea ce este bine, dar nu recomand acest hotel. După o bancnotă de 120 de dolari, am fost la McDonalds.