Sushi Suma - Redfern
Sushi Suma
Descriere
Imagini
Recenzii
Cel mai rău yakitori de pui pe care l-am avut vreodată. Jale Puiul a gustat off / vechi și când ni sa cerut să fim rambursați pentru că nu am fost mulțumiți de mâncare, managerul a început să se certe cu noi. A făcut o scenă în fața clienților și a bucătarilor. Foarte jenant. Niciodata.
În mod constant o valoare bună pentru bani și servicii rapide. Distracție oameni care urmăresc și ceilalți dinere! Am mâncat aici mai mult de 10 ani de 1-2 ori pe an și este întotdeauna o cină ieftină, dar delicioasă!
Totul vine în o mare parte! Valoroase pentru banii tăi. Gustul este bun, dar pentru Unajyu (orezul Aal la grătar) este prea miros de pește. Dar restul este bine.
Un bar de sushi confortabil și frumos de-a lungul străzii Cleveland oferă Sushi Suma O selecție de bucătărie japoneză. Prietena mea și am comandat entitatea de sushi, tempura de creveți și pui Katsu. Jale Jale Secțiunile alimentare sunt uriașe. Katsu este suculent și delicat, dar am încercat Awesome în Jazushi și Suzya. Poate că piciorul de pui plătește în marină se poate baza mai mult. Jale Jale Am fost surprinși că orezul de sushi a fost înregistrat un strat de Wasabi. A fost o indicație că sushi nu era proaspătă?
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
