Eat Etc - Perth

Cafenele, Asiatic, Japonez

Eat Etc

Eat Etc
3.9 / 5 (124 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Nestor

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 124 reviews
calista-harvey
13.08.2017

Doar sa oprit pentru o mușcătură rapidă să mănânce. Mâncarea arată fantastic, iar rola Katsu a fost gustoasă. Numai lucru pe care nu mi-a plăcut a fost modul în care rola mare pufoasă a fost înghițind într-o presă de sandwich. A fost dezamăgitor să vadă. Că a fost spus, avea o aromă foarte mare

rafaela84
13.08.2017

Acest loc este ca o cantină asiatică cu o mulțime de opțiuni de mâncare caldă delicioasă în tăvi. De asemenea, fac mâncăruri calde precum Laka. Am avut o salată de pui mare la grătar ($ 11) și a fost cu adevărat delicios. A luat o singură dată pentru cină ???? A avut, de asemenea, un matcha foarte bun! Design drăguț înăuntru!

stark-amir
13.08.2017

Cel mai încântător service la această bijuterie ascunsă de la Mill St! Am vizitat de câteva ori acum la Cafe / Cafenea pentru Matcha latte și tort! Este unul dintre locurile noastre preferate Matcha Soooo bine (doamna a cerut chiar feedbackul nostru, deoarece unii clienți au menționat că nu sunt suficient de dulci), dar a fost perfect. Ei fac și o toastie yummy și pentru o altă vizită. Acești băieți stochează prăjiturile delicioase, inventive aromate de la Shelley Wong (Ceaiul verde Black Sesame și Banana Choc)! De data aceasta a fost aromă gri și o lilă dezamăgitoare pe măsură ce tortul nu a fost gătit tot drumul. Tocmai am menționat-o la doamnă din spatele contorului pe drum și ea și-a cerut scuze prompt și ne-a dat un cupcake lil! Nu-ți face griji - ne vom întoarce!

grady-nestor
13.08.2017

Acest loc a devenit comunerea mea de prânz implicită! Mâncarea nu este doar delicioasă, cu multe soiuri și opțiuni, dar și sănătoase! Mă mărturisesc pentru ingredientele proaspete și modalitatea sănătoasă de gătit a acestui loc ca pe cineva cu diabet gestational care testează rezultatele zahărului din sânge la 2 ore după fiecare masă. Rezultatele mele sunt întotdeauna bune după ce mănâncă aici. Am încercat și alte locuri din Asia / Takeaway, iar sosurile zaharoase au împușcat întotdeauna citirile pe acoperiș. Plus tot personalul sunt super-prietenoși și de ajutor! Așadar, vă rugăm să continuați cu munca bună și mâncarea delicioasă! Foarte foarte recomandat!

ujacobi-1
13.08.2017

Dezamăgitor - am fost o achiziție obișnuită a opțiunii sănătoase de orez brun / pui la grătar. Plătind de 11 dolari pentru un mare pe AVG de 3 ori pe săptămână, am observat recent stinsitatea mărimii de servire. Am fost șocat când mi-am văzut astăzi recipientul, literalmente jumătate din dimensiunea normală. Dacă doriți să fiți atât de zgârcit, asigurați-vă că nu vă taxați prețul complet pentru ea! Def nu recomandă acest loc nimănui!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: