Iberico - Newtown
Iberico
Descriere
Imagini
Recenzii
Nu am vrut niciodată să iau timp să scriu un rating negativ înainte. Dar nu scrieți unul nu este corect pentru alte companii care își distrug măgarii. Ne-am dus la Iberico noaptea trecută pentru o zi de nastere de prieteni. Zece de la noi au venit la ora 7:30 și au comandat aproximativ 20.00 ceas, dar doar două ore mai târziu au ajuns la 10 ore, iar restaurantul a fost foarte gol pentru o seară de vineri. Toată lumea foame și atât de supărată la serviciu. Managerul / proprietar? A venit după o oră pentru ao explica pentru că am comandat cursuri principale și au luat timp și nu am spus o problemă. După încă o oră a venit și a explicat că este lent pentru că ceilalți doi prieteni noștri au venit în jurul valorii de 8 și a ordonat încă două feluri de mâncare ...? Serios?! Mâncarea nu era nici măcar mediocracă ... ca un vegetarian care a ordonat în mod specific cartofi și supa de porumb, am primit o bucată de pui în supă ... fără cuvinte ... toate comentate, niciodată nu vreau să mă întorc. Deci, nu profesionist
După ce ne-am comandat că am verificat masa noastră, după cum observăm un tabel care a venit acolo 30 de minute după ce am început deja să-i luăm mâncarea (locul nu era chiar pe jumătate plin). Ni sa ne-a spus că vom fi acolo în 3 minute, nici o scuză pentru întârziere, se pare că ei păreau să fie ocupat (!) Ceea ce am primit comanda nu a fost nici fierte, peste-fierte sau fără gust. Suntem literalmente abandonați de la masă fără a termina mâncarea, deoarece era atât de târziu în acest moment că am fost acolo. Când am plătit proiectul de lege, ne-am plâns din nou și nu am scuzat, dar am spus că au fost ocupați din nou, iar fructele de mare a durat mult timp să gătească! Au fost de acord să ia 2 instanțe din Bill, deoarece nu le-am atins. Am întrebat ce ar face ea pentru a compensa pentru serviciul de rău și de a câștiga o oră pentru produsele alimentare, și nimic nu a fost spus că nici măcar pâinea de $ 2,50 va veni din proiectul de lege, cu toate că ei înșiși recunoscut în sfârșit că am fost de așteptare pentru alimente prea lung. Ea se străduiește să-mi spună că mâncarea noastră a fost înclinată în mod corespunzător, deși nu a mâncat-o! Trist este că am fost în grabă, iar foamea și Newtown a fost calmă, am fi putut avea o decalate cu multe locuri. Am văzut-o în general de evaluare Zomato și am crezut că sunt în regulă, dar acum am citit toate recenziile și se pare că mulți oameni aveau experiențe teribile acolo. Nu pierdeți timpul cu bani sau energie. Acești oameni ar trebui să închidă magazinul și să găsească altceva în viață pentru a face asta pentru a fi bine.
După ce ne-am comandat că am verificat masa noastră, după cum observăm un tabel care a venit acolo 30 de minute după ce am început deja să-i luăm mâncarea (locul nu era chiar pe jumătate plin). Ne-am spus că vom fi acolo în 3 minute, nici o scuză pentru întârziere, aparent că păreau ocupați (!) Ceea ce am primit comanda nu a fost gătită, supra-gătită sau fără gust. Suntem literalmente abandonați de la masă fără a termina mâncarea, deoarece era atât de târziu în acest moment că am fost acolo. Când am plătit proiectul de lege, ne-am plâns din nou și nu am scuzat, dar am spus că au fost ocupați din nou, iar fructele de mare a durat mult timp să gătească! Au fost de acord să ia 2 instanțe din Bill, deoarece nu le-am atins. Am întrebat ce ar face ea pentru a echilibra serviciul rău și așteptați pentru hrană timp de o oră, și nimic nu a fost spus că nici măcar pâinea de $ 2,50 va veni din proiectul de lege, deși atunci ... Citiți mai mult
În limba engleză nu există cuvinte care să descrie nivelul de dezamăgire în acest restaurant și personalul său. Nu-mi place să aștept cu 45 de minute înainte de a lua o băutură (după ce am întrebat de trei ori în jurul valorii de insultarea locului, pe care am experimentat-o vreodată într-o poziție de mese. Jale Acum sunt în industria de servicii, că nu toate operațiunile intenționează să funcționeze corespunzător pentru afluxul de clienți, pe care probabil că nu le cumpărați dacă serviciul dvs. este atât de șocant. Jale Jale După data viitoare când așteptați un client pentru o băutură pentru o băutură pentru o băutură, 55 de minute pentru mâncare, îmbarcați-vă pe una din feluri de mâncare și le numiți un mincinos care vă oferă dolarul american Sangria. Jale Jale Cel puțin nu vă amintiți (sperăm) la experiența teribilă pe care o numiți "DINNING" și nu scrieți această recenzie.
În limba engleză nu există cuvinte care să descrie nivelul de dezamăgire în acest restaurant și personalul său. Nu-mi place să aștept cu 45 de minute înainte de a lua o băutură (după ce am întrebat de trei ori în jurul valorii de insultarea locului, pe care am experimentat-o vreodată într-o poziție de mese. Jale Acum sunt în industria de servicii, că nu toate operațiunile intenționează să funcționeze corespunzător pentru afluxul de clienți, pe care probabil că nu le cumpărați dacă serviciul dvs. este atât de șocant. Jale Jale Dacă așteptați un client pentru o băutură pentru o băutură pentru o băutură data viitoare, 55 de minute pentru mâncare, puneți una dintre feluri de mâncare și numele unui mincinos care vă oferă dolarul american Sangria. Citiți mai mult
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
