Recenzii - Gokul

Chinezesc, Ceai, Mic Dejun

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 220 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 11.08.2017

4.5 ★ din 11 comentarii
nbail
11.08.2017

Acest loc merită 5 stele pentru Shure .. A fost prima dată când am vizitat acest loc ... Am fost atât de fericită și încântată după ce am mâncat cele mai bune feluri de mâncare de la personal. Îmi voi aminti întotdeauna că voi aștepta cu nerăbdare să am din nou mâncare atât de delicioasă. Chiar și oamenii mi-au spus că acesta este unul dintre cele mai populare restaurante din Nasik.

erajagopal
11.08.2017

Sunt un indian din sud. Când vine vorba de Idli și Dosa, avem adesea nevoie de ea și avem nevoie de ea bine. Acest loc a fost recomandat de un coleg. Dosa și Uttapam aici sunt minunate. Serviciul este rapid. Personalul este politicos și ambianța este de obicei indiană. Mâncarea este destul de ieftină și aici. Aceasta este listată ca articulația mea obișnuită din sudul Indiei.

Zomato
4.3 ★ din 209 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Nashik