Recenzii - Le Cafetino

#6 - Cafenele - Nashik, Chinezesc, Continuental

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 179 comentarii

A fost David Warrior la Le Cafetino în:

De curând am fost la SSK Solitaire cu familia mea pentru a face un grătar pe acoperiș. Pentru a fi complet sinceri, toți am fost foarte dezamăgiți. De fapt, cred că conducerea ar trebui să își regândească zona de grătar, deoarece nu oferă un grătar de masă și, în al doilea rând, meniul nu este larg. Calitatea mâncării este foarte slabă, iar serviciul este urât.

Speranță pentru îmbunătățire. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Deep Baral la Le Cafetino:

Am fost acolo într-o duminică seara. Serviciul este al naibii de lent. Personalul nu are cunoștințe despre ceea ce servesc. Mancarea este buna. Dar lunga așteptare este încă rea. Nu sunt multe de laudat. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 11.08.2017

2.7 ★ din 28 comentarii
deep54
11.08.2017

Am fost acolo într-o duminică seara. Serviciul este al naibii de lent. Personalul nu are cunoștințe despre ceea ce servesc. Mancarea este buna. Dar lunga așteptare este încă rea. Nu sunt multe de laudat.

doshi-esha
11.08.2017

Serviciul a fost al naibii de lent și nu la înălțime. Conducerea nu cunoaște articolele disponibile în meniu. Nu exista muzică și ambianța nu era atât de bună. Personalul nu a putut gestiona locul.

madhu-shroff
11.08.2017

Serviciul nu este la înălțime .. Alcoolul servit contaminat. Prea multă activitate din partea personalului pentru a gestiona un loc la fel de mic ca acesta .. Comportamentul managerilor după toate aceste neplăceri nu toate scuze.

divya-cheema
11.08.2017

Fusesem acolo cu prietenii. Loc minunat cu o ambianță plăcută. Servesc cea mai bună cafea din oraș. Multe soiuri disponibile. Prețurile sunt rezonabile. Nu este doar o cafenea, ci o poartă spre cer. Luați un pix și hârtie cu dvs.; s-ar putea să obțineți o mulțime de idei noi. Încercați o dată și veți vizita din nou și din nou. 9/10 pentru mâncare .... 9/10 pentru ambianță ... 8/10 pentru serviciu ... 8/10 pentru prețuri

zkade
11.08.2017

Singura cafenea 24by7 disponibilă în prezent în Nasik. Ce altceva dorești? Motiv suficient pentru sufletele flămânde care caută ceva în care să muște ... ceva mai sus, are un gust bun, o porție bună de băuturi, suficient spațiu de parcare ... deci, dacă doriți să petreceți târziu în noapte, păstrați această opțiune mușcătură rapidă ☺☺

Zomato
4.1 ★ din 151 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Nashik