Recenzii - Barbeque Nation
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Narmada Kanda la Barbeque Nation:
Nu la înălțime, mâncarea nu era de acest standard. Cel mai bun înlocuitor pentru acest loc din Nashik City pentru mâncare la grătar este Barbeque Ville .. ???????????? Trebuie vizitat ???? Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 11.08.2017
Așa că am mers doar la Barbeque Nation. Prima dată și voi spune că a fost un pic dezamăgit. Începătorii au fost minunați și am avut o mare parte din ei. Cu toate acestea, felul principal nu a fost de calitate slabă. A fost insipid și nu a îndeplinit standardele stabilite de Barbeque Nation. Dar apoi au venit deșerturile și au fost adevărata afacere. Rai dulce. Mi-a plăcut fiecare bucată din ea.
Ambianță: era o ambianță medie, fără un astfel de apel. . Personal: bucătarul vă va vizita personal în zona noastră de luat masa și vă va cere feedback. Ce mai poți cere? E la fel de bun ca Ambani care te bate la ușă și te întrebi ce mai face Jio. Se simte bine când cineva te întreabă ce ai mâncat ..... Zona: se află într-un centru comercial, dar nu în apropierea zonei comerciale ....