Recenzii - Al Arabian Express
Rezumatul recenziilor
A fost Nutan Rastogi la Al Arabian Express în:
Aceasta este o necesitate în Nashik. Kebabul și biryani de pui (care este preferatul meu) sunt uimitoare! Serviciul este destul de bun și cu siguranță voi continua să vizitez acest loc! Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Ghanshyam D’Alia la Al Arabian Express:
Serviciu prost.
Fără paza de parcare. Bicicleta mea parcată afară a găsit o parte căzută și spartă.
Tikka prea scump. Nu au arătat niciun interes pentru serviciu.
Doar puneți comanda pe masă și plecați fără a servi. Cea mai proastă experiență cu ei. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 11.08.2017
Serviciu prost. Fără paza de parcare. Bicicleta mea parcată afară a găsit o parte căzută și spartă. Tikka prea scump. Nu au arătat niciun interes pentru serviciu. Doar puneți comanda pe masă și plecați fără a servi. Cea mai proastă experiență cu ei.
Aceasta este o necesitate în Nashik. Kebabul și biryani de pui (care este preferatul meu) sunt uimitoare! Serviciul este destul de bun și cu siguranță voi continua să vizitez acest loc!
Pentru toate călătoriile germane: mâncarea a fost foarte gustoasă, dar selecția nu a fost atât de ușoară la început. În general, porțiile au fost destul de mici, ceea ce s-a datorat și faptului că am comandat în mod nedorit niște începători înțelepți. Altfel totul este grozav! Și prețul este cu adevărat perfect pentru standardele indiene! :)