Mâncare foarte bună. Personal plăcut. Prețuri normale. Curat. Cu siguranță voi reveni când voi avea ocazia. Mâncare foarte bună. Personal plăcut. Prețuri normale. Curat. Cu siguranță voi reveni când voi avea ocazia.
★★★★★
Mâncare delicioasă și personal amabil. Mâncare delicioasă și personal amabil.