Mysore Memories - Mysuru

#11 - Comandă Vegetarian Mysuru, Chinezesc, Supă

Mysore Memories

Mysore Memories
3.5 / 5 (43 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Malik

Recenzii

★ 3.5 / 5 from 43 reviews
labadie-jacinto
11.08.2017

Weekendul trecut am fost în Mysore pentru o scurtă călătorie ... Ne-am rezervat camera la Treebo Kings Kourt ... N numele restaurantului ei este Mysore Memories ... Am obosit unt naan ... Masala Khulcha ... Pui Tikka Laababdar . .. N Mysore Koti Curry ... Toate alimentele sunt prea gustoase ... Ne-am săturat și de supa de porumb dulce-pui ... De asemenea, este foarte bine ... Dar pentru toate deduc 2 puncte pentru că este foarte scump fără taxe este ... calitate și gust amândouă bine ar trebui să fiu de acord, dar pot obține aceeași mâncare mult mai ieftină aici în bangalore ... altfel este o experiență bună!

gaurav37
11.08.2017

Multe momente grozave în Regi se învârt în mod evident în jurul serviciului și mâncării excelente pe care le oferă Preferatul meu este combinatul de friptură Dal Khichdi și Papad. În afară de aceasta, acestea sunt o combinație multi-bucătărie și pot servi orice cu panache. Am văzut că personalul există de 10 ani și asta este o bună dovadă a culturii muncii pe care o au. Scoate-ți pălăriile!

tejaswani-loke
11.08.2017

Am fost aici la cină și experiența mea a fost bună, iar personalul a fost foarte umil, iar calitatea mâncării este fantastică. În general merită un bănuț.

upadhyay-malik
11.08.2017

Tot ce am încercat să comand a fost „afară” și alte tabele au avut aceeași problemă. Ai renunțat în stânga. Mâncarea nu era nimic special și am ajuns să plătim 1.200 pentru 2 persoane. Economisiți-vă banii și frustrați-vă încercând să comandați și alegeți în altă parte.

baalkrishan93
11.08.2017

Am fost la acest restaurant de când eram copil. Am o mulțime de amintiri aici. Este un loc confortabil în centrul orașului. Restaurantul este slab luminat și are mâncare bună. Calitatea alimentelor s-a schimbat de-a lungul anilor. Ar trebui să spun că a fost cel mai bun acum 6-7 ani. Sincer, în acest moment costul nu este justificat de gustul și calitatea mâncării pe care o servesc. Există alternative mult mai bune cu mâncare mai bună la care poți merge la același preț. Au un fel de șemineu fals în mijlocul restaurantului, care nici măcar nu se potrivește puțin cu atmosfera locului. Dacă mănânci pe rând de 7-8 ori pe lună, probabil ar trebui să vii aici la fiecare 2 sau 3 luni.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: